Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Camenta Jozephine

Yaşam alanları içerisinde lüks ve görkemi isteyenler tarafından sıklıkla tercih edilen Camenta jozephine, diğer standart dinlenme koltuğu modellerine kıyasla sahip olduğu ihtişam ve zarafet ile dikkat çekiyor. Usta el işçiliği ile nakış nakış işlenen oyma motifleri, Camenta klasik dinlenme koltuğunu diğer dinlenme koltuklarından ayıran en önemli faktör olarak karşımıza çıkıyor.

Altın varaklar ile renklendiren ve kapitone ile zenginleştirilen klasik dinlenme koltuğu tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile hazırlandı. Gösteriş ve konforu bir arada sunan Camenta jozephine salonunuzun konsept ve dizaynına göre farklı renk ve ölçü seçenekleri ile yaşam alanınıza özel üretilebilmektedir. Diğer jozephine modellerine nazaran daha heybetli görünüşe sahip olan dinlenme koltuğu lüks yaşam alanlarında daha çok yatak odalarında tercih ediliyor. Sahip olduğu zarif dokunuşlardan doğan oyma işçiliğinin yanı sıra doğal ahşaptan üretilen klasik jozephine modeli yoğun geçen bir günün ardından ergonomik yapısı ile dinlenebileceğiniz şık bir konuma sahip. Şıklığının yanı sıra konforuyla da ön plana çıkan Camenta jozephine ile evlerini süslemek isteyen ancak konsept kararsızlığı çeken sizler, Asortie Mobilya’nın sunduğu mimarlık hizmetinden yararlanabilirsiniz. Şimdi siz de ürün bilgi formunu doldurabilir ve whatsapp destek hattını kullanarak Camenta Jozephine hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

klasik yatak odası, fikirleri
Belinda Klasik Yatak Odası Takımı
Klasik oturma odası
Kapaletti Klasik Koltuk Takımı
asortie klasik tv ünitesi
Palermo Duvar Ünitesi
klasik yatak odası jozephine
Kraliçe Aden Bench
zarif avize tasarımları
On Kollu Klasik Avize
Oymalı klasik yemek odası
Nazende Klasik Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp