Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Seyhan Sohbet Takımı

Seyhan sohbet takımı ihtişamlı lüks tasarımı ve baştan sona kaplanan gerçek altın varak işlemleri ile yaşam alanlarınıza göz kamaştırıcı bir detay kazandıracak. İki adet usta ellerden çıkma oymalı berjerden oluşan klasik sohbet takımına isteğe göre fiskos sehpa veya orta sehpa da ilave edilerek şık oturma odaları ve salonlar ya da konuklarınızı karşılayabileceğiniz klasik karşılama odaları yaratılabilir. Tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile üretilen Seyhan sohbet takımı modeli ince oyma motifleri dikkatleri üzerine çekiyor.

Birinci sınıf ortopedik süngerlerin kullanıldığı bu model, aynı zamanda sahip olduğu ergonomik yapısı ile kullanıcısına rahat bir oturum imkanı sağlıyor. Hayal gücünüze göre şekillendirdiğiniz yaşam alanlarınızda Seyhan sohbet setini, farklı görkemli berjer modelleri ile kombin edilerek de kullanılabilir ve kendi konseptinizi yaratabilirsiniz. Genellikle görkemli makam odalarında ve lüks yaşam alanlarında sıklıkla tercih edilen bir model olan Seyhan sohbet takımı etkileyici tasarımıyla yaşam alanlarınızda fark yaratacak. Ayrıca Asortie Mobilya showroomlarında bulunan Kral klasik berjer ile de kombin edilen Seyhan sohbet setini uyumlu birçok model ile kombin edebilir ve merak ettiğiniz diğer modeller ile ilgili ayrıntılara ürün bilgi formunu doldurarak ulaşabilirsiniz.

en güzel klasik yemek odası
Belinda Klasik Yemek Odası Takımı
Lüks klasik yatak odası
Artemis Klasik Yatak Odası Takımı
sade klasik koltuk
Belinda Klasik Koltuk Takımı
yeşil klasik koltuk
Malta Klasik Köşe Takımı
dolaplı tv ünitesi
Artemis Klasik Duvar Ünitesi
klasik avize modelleri
Onbeş Kollu Klasik Avize
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp