Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Burgaz Sohbet Takımı

Sadeliğiyle ortaya şık bir tasarıma koyan Burgaz sohbet takımı bir adet kanepe ve iki adet tekli koltuktan oluşuyor. İsteğinize göre sehpa takımı ilave edilebilen sohbet seti tamamen doğal ahşaptan usta el işçiliği ile sizler için üretiliyor. Gerçek altın varak kullanılarak kaplanan Burgaz koltuk takımı şık görünümü kadar estetik ve ergonomik yapısı ile de kullanıcıya rahat bir oturum imkanı sağlıyor. Keyfili vakitler geçirirken, sevdiklerinizle hoş sohbetler etmenize olanak sağlayacak Burgaz sohbet takımı, lüks yaşam alanlarında ve makam odalarında sıklıkla tercih ediliyor. 

Evlerin girişleri olan misafirleri ilk karşılayan alan olan antrelerde, salonların pencere kenarlarında veya ebeveyn odalarında kullanılan klasik çay takımı modeli yaşam alanınızın genişliğine göre olacak şekilde farklı ölçü ve renk seçenekleri ile kişiye özel olarak da hazırlanabiliyor. Siz de yaşam alanınız içerisinde Burgaz çay setine ya da diğer klasik çay seti modellerine yer vermek istiyorsanız ürün bilgi formunu doldurabilir ve ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Karmen Klasik Yemek Odası Takımı
Klasik koltuk modeli
Miranda Köşe Koltuk Takımı
orta sehpalı klasik koltuk
Antik Klasik Koltuk Takımı
masko klasik tv ünitesi
Bianca Klasik TV Ünitesi
klasik koltuk modelleri
Helen Sohbet Takımı
klasik berjer
Seyhan Sohbet Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp