Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Helen Sohbet Takımı

Yaşam mekanlarınıza kattığı zengin değer ile lüks tasarıma sahip olan Helen sohbet seti, dikkat çekici dizayna sahip bir adet mini kanepe ve iki adet berjerden oluşuyor. İsteğinize göre orta sehpa ve yan taraflarına fiskos sehpalar da ilave edilebilen Helen lüks sohbet seti tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile üretildi. Otantik tasarıma sahip, klasik sohbet takımı, tercih edildiği alanlarda dikkatleri üzerine çekiyor.

Gerçek altın varak kullanılarak kaplanan sohbet takımındaki birinci sınıf ortopedik döşeme malzemesi sizlere rahat bir oturum imkanı sağlarken aynı zaman ergonomik yapısı ile konforu doruklarda yaşamanıza olanak veriyor. Yaşam alanları içerisinde çay takımı olarak da kullanılabilen Helen klasik sohbet seti, size ve konuklarınıza hoş vakitler geçirebileceğiniz anlar yaratıyor. Helen çay seti ve Asortie Mobilya'nın diğer klasik çay takımı modelleri sizlerin istediğinize göre farklı renk seçenekleri ile üretilebiliyor.

Kapaletti Klasik Yemek Odası Takımı
sağlam klasik yatak odası
Hayal Klasik Yatak Odası Takımı
mavi köşe koltuk takımı
Diana Klasik Köşe Koltuk Takımı
altın varaklı klasik sehpa
Roma Klasik Koltuk Takımı
tv ünitesi vitrin konsol
Karmen Klasik TV Ünitesi
doğal ahşap sohbet seti
Burgaz Sohbet Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Online Payment Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp