Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

King Klasik Berjer

Konsept tasarımıyla direkt ilgilerin odağı olan berjer setine yakından bakın. Görkemli ahşap motifleri ile salonlarınıza ihtişam getirecek olan King klasik berjer, ağırlayacağınız misafir ve konuklarınızı duruşuyla etkileyecek. Klasik berjer, ahşap üzerindeki eşsiz işlemeleri ve motifleri bir aslanı andırıyor. Saraylara layık tasarımı, ergonomik ve sağlam yapısı ile salonlarınızda uzun yıllar kullanacağınız klasik berjer istediğiniz özel ölçü ve renk seçeneği ile üretilerek, yaşam alanlarınıza tam uyum sağlaması amaçlanıyor.

Klasik tekli koltuğun üretiminde özel dokuma kumaş ve birinci sınıf kalite süngerler tercih edildi. Özel motifli dokuma kumaşı, eşsiz ahşap işlemeleri ile bir uyum içerisinde bütünü oluşturuyor. Klasik berjer takımına kullanıcıların isteği üzerine ahşap sehpa ve klasik aksesuar modelleri ilave ediliyor. King klasik berjer modelini daha az oymalı ve daha hafif isteyenler için ise Leon klasik berjer modeli üretildi.

Klasik berjer fiyatı ve özellikleri hakkında detaylı bilgi almak için, ürün bilgi formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Alanında uzman ve tecrübeli satış danışmanlarımız sizi bilgilendirmek amacıyla, en kısa sürede tarafınızla iletişime geçecektir. Bizlere iletişim sayfamızda yer alan WhatsApp hatlarımızdan da çok kolay ve hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

el yapımı sandalye
Ekselans Berjer
masko klasik berjer
Asortie Klasik Berjer
klasik_berjer_seti
Antik Klasik Berjer Seti
klasik berjer koltuk
Victoria Klasik Berjer Seti
klasik berjer modelleri
Yasemin Klasik Berjer Set
Leon Klasik Berjer Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp