Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Leon Klasik Berjer Takımı

Aslanlar kadar asil, çevik ve dayanıklı bir yapıda tasarlanan, klasik berjer takımı beğeninizi kazanacak. Alışılmışın dışında bir tasarım ile kullanıcıların beğenisine sunulan Leon klasik berjer takımı salonlarınıza farklı bir tarz getirecek. Tasarımında tercih edilen motifler ile bir aslanın ayağını andıran ahşap berjer, rahatlığı ve konforu ile ön plana çıkıyor.

Klasik ahşap berjer, üretiminde kullanılan özel dokuma kumaş, birinci sınıf kalitede sünger ve ergonomik dizayn sayesinde kullanıcılara rahat bir oturum sağlıyor. Özel ölçü ve renk seçeneği ile yalnızca kullanıcılara özel olarak üretilen berjer takımı, yaşam alanlarına uyum sağlıyor. Berjer takımına kullanıcıların isteği üzerine klasik sehpa modelleri de ilave ediliyor. Leon klasik berjer takımının daha fazla oyma motifleri ile ön plana çıkarılmış olan farklı modeli ise King Klasik Berjer takımıdır.

Leon klasik berjer fiyatı ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak için, ürün bilgi formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Alanında tecrübeli satış danışmanlarımız sizi bilgilendirmek amacıyla, en kısa sürede tarafınızla iletişime geçecektir.

doğal ahşap sohbet seti
Burgaz Sohbet Takımı
klasik berjer
Seyhan Sohbet Takımı
oymalı tekli koltuk
Nihavent Sohbet Köşesi
lüks klasik sohbet seti
Palermo Sohbet Seti
King Klasik Berjer
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp