Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Beren Klasik Berjer Takımı

Ceviz renk tonları ile şık yaşam alanları oluşturmak isteyen kullanıcılar Beren klasik berjer takımına hayran kalıyor. Klasik berjer takımı ceviz renginin yaşam alanlarına kattığı büyüleyici konseptin sağladığı avantaj sayesinde tüm gözleri üzerine çekiyor. Özel motifli dokuma kumaşı ve ahşap üzerindeki zarif ve takımın genel tasarımıyla uyumlu ahşap oyma motifler mükemmel bir uyumu temsil ediyor.

Lüks yaşam alanlarında klasik mobilyanın etkileyici tasarımını hissederken rahat yapısı ile de sizi şaşırtacak olan berjer takımına yakından bakın. Konforlu ve rahat bir kullanım sunan klasik berjer takımı kaliteli yumuşak ve dayanıklı süngerlerden ve özel dokuma kumaştan tasarlandı. Ergonomik ölçü formları ile doğru oturuş pozisyonunu destekleyen lüks berjer takımı kullanıcısını mutlu ediyor.

Kullanılacağı alanda gözleri üzerine çekmesi ve ihtişamlı bir tasarımı desteklemesi adına lüks berjer takımı yaşam alanlarına özel ölçü ve tasarım seçenekleri ile yalnızca kullanıcıların isteklerine göre yeniden üretiliyor.

Eşsiz bir klasik berjer takımına sahip olmak, berjer takımının fiyatlarını almak ve özelliklerini öğrenmek için ürün bilgi formunu doldurabilir veya Whatsapp iletişim hattı üzerinden taleplerinizi tarafımıza iletebilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda deneyimli satış danışmanlarımız sorularınızı yanıtlamak için tarafınıza dönüş gerçekleştirecektir.

masko klasik berjer
Asortie Klasik Berjer
antik şapkalı avize
Antik Abajur Şapkalı Avize
klasik benç resimleri
Kontes Klasik Benç
Orlando Klasik Berjer
Nairobi Klasik Berjer
Simya Fiskos Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp