Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Simya Fiskos Koltuk Takımı

Klasik fiskos takımı ile samimi sohbet alanları ve şık mekanlar oluşturmak isteyen kullanıcıların beğenisine sunulan Simya fiskos koltuk takımı açık renkli tasarımı ile ferah yaşam alanları dizayn etmenizi sağlayacak. Ahşap kısımlarında tercih edilen koyu renk ile bir kontrast oluşturulan takımda, gerçek altın varaklı ahşap oyma motiflerine yer verildi.

Tamamen ergonomik ölçü formları dikkate alınarak tasarlanan fiskos koltuk takımı özel dokuma kumaş ve birinci sınıf sünger ile konforlu bir oturum tecrübesi sunuyor. Takımın içerisindeki yan sehpaları ve klasik orta sehpası ile de kullanışlı bir yapıda gelen takıma ekstra aksesuar modelleri ve avize çeşitleri dahil edilebiliyor.

Lüks yaşam alanlarınıza tam uyum sağlaması adına özel ölçü ve renk seçenekleri ile üretilebilen takım yalnızca kullanıcısına ve kullanılacağı alana özel olarak üretiliyor.

Lüks berjer takımı fiyatları ve özellikleri hakkında bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurmanız gerekmektedir. Talebiniz doğrultusunda deneyimli satış danışmanlarımız en kısa sürede tarafınıza dönüş gerçekleştirerek sorularınızı yanıtlayacaktır.

klasik şömine modelleri
Odessa Klasik Şömine
sohbet köşesi
Panorama Sohbet Köşesi
Klasik sohbet köşesi
Karmen Sohbet Köşesi
klasik_berjer_seti
Antik Klasik Berjer Seti
Nairobi Klasik Berjer
Beren Klasik Berjer Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp