Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

NAİROBİ KLASİK BERJER

Kırmızı kadife dokuma kumaşı ile alışılmışın dışında iddialı bir konsept ile tasarlanan Nairobi klasik berjer lüks yaşam alanlarında tüm gözleri üzerine çekecek. Özel dokuma kadife kumaşı ve birinci sınıf süngerleri ile konforlu bir oturum tecrübesi sunan lüks berjer takımı tasarımı ve konforu ile kullanıcısını memnun ediyor.

Kadife berjer takımı, iki adet tekli koltuk ve bir adet ahşap yan sehpadan oluşuyor. Takıma ilave olarak berjer, yan sehpa ve oda ile uyumunu arttırması adına aksesuar modelleri dahil edilebiliyor. Üstelik yaşam alanlarına tam uyum sağlaması adına özel ölçü, renk ve kumaş seçenekleri ile üretilebilen takım şık konsept oluşturmanızı sağlıyor.

Klasik tekli koltuk takımı fiyatı ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için ürün bilgi formunu doldurabilir ya da Whatsapp iletişim hattını kullanabilirsiniz. Alanında uzman ve deneyimli satış danışmanlarımız en kısa sürede tarafınıza dönüş yaparak sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacaklardır.

kapitoneli klasik benç
Kont Klasik Benç
klasik servis arabası
Leydi Servis Arabası
asortie kedi ve köpekler için puf
Sweet Kedi ve Köpek Pufu
Orlando Klasik Berjer
Simya Fiskos Koltuk Takımı
Beren Klasik Berjer Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp