Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Tarabya Sohbet Takımı

Kadife kumaş ile tasarlanırken, gerçek altın varak ile oyma motifleri süslenen sohbet takımı en şık yaşam alanlarında tercih ediliyor. Lüks yaşam alanlarına ihtişam katacak zarif tasarımı, altın varak cilası ve özel kadife kumaşı ile konforlu yaşam alanları oluşturmanızı sağlayacak Tarabya sohbet takımı tasarımı ve konforu ile konuklarınızı büyüleyecek. Sizler için değerli olan konuklarınızı ve misafirlerinizi ağırladığınız lüks çay takımı samimi sohbetlerin gerçekleştirileceği şık olduğu kadar da konforlu bir oturum tecrübesi sunuyor.

Klasik sohbet takımı ikili koltuk, orta sehpa ve tekli berjerlerden oluşuyor. Takımın ihtişamını arttırmak amacıyla lüks aksesuar, lambader ve avize modelleri de kullanıcıların isteklerine göre takıma dahil edilebiliyor. Eşsiz bir yaşam alanı oluşturmak isteyen kullanıcılara özel ölçülerde ve renk seçenekleri ile üretilebilen sohbet takımı kullanıldığı alan ile tam uyum sağlıyor.

Klasik çay setinin ahşap kısımları ve motiflerinde tamamen gerçek altın varak kullanıldı. Döşemesinde özel kadife kumaşın tercih edildiği lüks sohbet seti birinci sınıf süngerleri sayesinde rahat bir oturum sağlıyor.

Lüks sohbet takımı özellikleri ve fiyatı hakkında bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilir ya da Whatsapp iletişim hattından tarafımıza taleplerinizi iletebilirsiniz. En kısa sürede deneyimli ve sıcakkanlı satış danışmanlarımız tarafınıza dönüş gerçekleştirerek sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacaklardır.

klasik benç tasarımları
Afrodit Benç
kapitoneli jozefin tasarımı
Belinda Jozephine
Klasik berjer
Venüs Kalpli Sandalye
el yapımı sandalye
Ekselans Berjer
asortie klasik benç
Aden Klasik Benç
oymalı tekli koltuk
Nihavent Sohbet Köşesi
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp