Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Monaliza Bahü

Lüks yaşam alanlarında dikkat çekici tasarımıyla ilgilerin odağı olan Monaliza bahü'ye şimdi yakından bakın. Tasarımındaki detaylar ile klasik mobilya sanatının tüm özelliklerini bir araya getiren Monaiza yatak odası takımının bir parçası olarak da tercih edilen Monaliza Bahü, şık tasarımı ile yaşam alanlarınıza değer katıyor. Yüzde yüz doğal ahşaptan usta el işçiliği ile hazırlanan modelde oyma sanatının nadide bir eseri olan oyma motifleri gerçek altın varaklar ile işlenerek size uygun lüks yatak odası aksesuarları ortaya koyuyor.

Monaliza klasik bahü modelinin sahip olduğu çekmece içleri kullanıcının istekleri doğrultusunda olacak şekilde dizayn edilebiliyor. Tüm kapaklar ve çekmecelerde, çarpmalara karşı, birinci sınıf frenli sürgüler ve menteşeler kullanıldı bu sayede kazaların önüne geçilmiş oluyor. Beyaz lake zemin üzerine pudra pembesi, eflatun ve altın varak kombinasyonu ile renklendirilen Monaliza şık bahü modelleri, kullanıcının istediği farklı renk seçenekleri ile de üretilebiliyor.

 

doğal ahşap sohbet seti
Burgaz Sohbet Takımı
antik şapkalı avize
Antik Abajur Şapkalı Avize
klasik_berjer_seti
Antik Klasik Berjer Seti
Yeşil renk klasik berjer
Genya Klasik Berjer Seti
klasik yemek masası modelleri
Karmen Long Yemek Odası Takımı
Klasik koltuk
Harzem Klasik Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp