klasik camlı sehpa
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Kapaletti Camlı Sehpa

Kapaletti grubunun alışılmışın dışındaki tasarıma sahip bir parçası olan Kapaletti camlı sehpa, sıradışı ve görkemli tasarımı ile Kapaletti klasik koltuk takımı modelinin en önemli tamamlayıcısı olarak salon ve oturma odalarını süslüyor. Lüks yaşam alanlarında kullanılması adına tasarlanan Cam orta sehpa modeli, dikkatleri üzerine çekiyor. Alt kısmı komple ahşap olan tasarımının yanı sıra ve dört ayak üzerine konulan darbelere dayanıklı cam ile dikkat çekici bir görünüme kavuşan şık sehpa modeli, sahip olduğunuz salon ve oturma odasının tasarımına göre farklı ölçü ve renk seçenekleri ile yalnızca sizin istediğiniz şekilde üretilebiliyor.

Yaşam alanlarınızın içerisinde şıklığıyla sizi ve misafirlerinizi etkileyen sehpa modeli, lüks orta sehpa modeli olarak kullanılabildiği gibi, isteğinize göre işlevselliğiyle size yarar sağlayacak yan sehpa veya yüksek bar sehpası olarak da üretilebilir yapıdadır. Asortie mobilya klasik sehpa modelleri ile dilediğiniz konsepti yaratmak artık çok kolay.

Kapaletti Klasik Yemek Odası Takımı
klasik yatak odası trendleri
Kapaletti Klasik Yatak Odası Takımı
Klasik oturma odası
Kapaletti Klasik Koltuk Takımı
vitrinli tv ünitesi
Kapaletti Klasik Duvar Ünitesi
yatak odası benç
Kapaletti Benç
zarif avize tasarımları
On Kollu Klasik Avize
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp