Asortie mutfak masası modelleri
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Buse Rustik Mutfak Masası

Mutfaklarınızda samimi ve sıcak bir konsept oluşturmak isteyen kullanıcıların tercihleri arsaında yer alan Mutfak masası, açık rengi ve çiçekli kumaşıyla baharı yaşantınıza getirecek. Genellikle mutfaklarda kahvaltı masası olarak kullanılan Buse rustik mutfak masası modeli, doğal ahşaptan üretildi. Mutfağınızın genişliği göz önüne alınarak masa ve altı sandalyeden oluşan geniş mutfak masası modeli, isteğe göre dört sandalyeli veya açılır masa şeklinde de üretilebiliyor. Geniş aile kahvaltıları için tercih sebebi olan oval mutfak masası, tasarımında taşıdığı zarafet izleriyle sizi ve ailenize hoş Pazar kahvaltıları vaad ederken, konuklarınızla yiyeceğiniz akşam yemeklerinde de sıcak bir ortam sunuyor.

Antik krem lake uygulaması yapılan mutfak masası tasarımı, mutfak dolaplarınızın rengine göre istediğiniz renkte üretilebiliyor. Masa tasarımında dört ayak yerine isteğe göre orta kısmına büyük bir tek ayak da konularak, tasarımında size uygun değişiklikler yapılabiliyor. Bunun yanı sıra klasik kahvaltı masası modelleri tercih edenler için üst kısımlar cam olarak da dizayn edilebiliyor.

Klasik koltuk modeli
Miranda Köşe Koltuk Takımı
salon dinlenme koltuğu
Aşiyan Girne Jozephine
altı şapkalı avize
6 Şapkalı Abajur Avize
antik klasik mutfak masko
Antik Klasik Mutfak
klasik mutfak tasarımları
Leydi Avangard Mutfak
klasik şömine beyaz
Belinda Klasik Şömine
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp