klasik kedi köpek pufu
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Pretty Kedi ve Köpek Pufu

Evlerinizin kralları ve kraliçeleri için, kral tahtı kedi ve köpek pufunu keşfedin. Tahtı andıran tasarımıyla evimizin küçük üyelerine saraylara layık bir konfor yaşatan Asortie Mobilya, klasik mobilya seven sizler için en doğru tercih olacak. Yaşamları boyunca bizlerin sevgi ve ilgisine ihtiyaç olan aile üyelerimiz için tıpkı onlar gibi minik yaşam alanları tasarlarken en önceliğimiz daima onların rahat edebilmesidir.

Pretty kedi ve köpek pufu, usta el işçiliğinin eseri olarak doğal ahşaptan tasarlandı. Ahşap puf modelleri yaşam alanınızın boyutuna göre istediğiniz ebatlar ve ölçüler ile istediğiniz renk seçenekleriyle üretilebiliyor. Yaşam alanınızın konseptine uygun olarak Kedi ve köpek taburesi modelleri üretilirken minik dostlarımızın sağlığı ön planda tutularak, onlara zarar verebilecek kimyasal ürünlerden uzak durulmuştur. Pretty kedi ve köpek koltuğu modeli leke tutmayan kumaş çeşitleri ile kaplanmış olup kolay temizlenebilir materyaller kullanılmıştır.

asortie klasik benç
Aden Klasik Benç
klasik benç resimleri
Bihter Avangarde Jozephine
Nikola Avangard Koltuk Takımı
lüks köpek kulübesi
Friend Lüks Köpek Evi
asortie kedi ve köpekler için puf
Sweet Kedi ve Köpek Pufu
Kedi Köpek puf modelleri
Comfort Kedi ve Köpek Pufu
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp