kapitoneli klasik benç
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Kont Klasik Benç

Kont klasik benç modeli, zarif tasarımından doğan konforlu oturumu ile yatak odalarınıza ve yaşam alanlarınıza şık bir ışıltı kazandıracak. Yeni sezon için tasarlanan Kontes Klasik Benç modeli ile aynı özellikleri taşıyan fakat oturum kısmı dilimli kapitone şeklinde dizayn edilen benç asil duruşu ile de mekana değer katıyor. Fark yaratacak asil bir duruşu olan klasik benç modeli, dekorasyonunzu tamamlayacak zarif tasarım, göz alıcı oyma motifler, konforu arttıran özel kumaşı ve rahat oturum sağlayan birinci sınıf süngerleri gibi tüm niteliklere sahip.

Doğal ahşaptan usta el işçiliği ile üretilen Kont lüks bank koltuk modeli, ince oyma motifleri ile süslendi. Gerçek altın varak işlemeleri ile renklendirilen benç modeli, sizin istek ve arzularınız dahilinde gümüş varak veya normal lake renkler ile de hazırlanabiliyor. Kont benç modelleri, yatak odaları dışında, antrelerde, portmanto önlerinde, salonlarda ve hatta ofislerde de kullanılarak hayalinizdeki konsept oluşturulabiliyor. Kont lüks benç koltuk modeli odanızın genel dekorasyonuna göre farklı ölçülerde de üretilebiliyor. 

klasik benç tasarımları
Afrodit Benç
kapitoneli jozefin tasarımı
Belinda Jozephine
yatak odası benç
Kapaletti Benç
Klasik berjer
Venüs Kalpli Sandalye
yatak odası benç
Safir Benç
klasik servis arabası
Leydi Servis Arabası
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp