klasik servis arabası
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Leydi Servis Arabası

En lüks yaşam alanlarında hem işlevselliği hem de sembolik anlamı ile servis arabaları göz dolduran bir konsepti desteklemektedir. Yaşam alanlarında ihtişamlı bir servis sunmak isteyenlerin tercih ettiği Leydi servis arabası doğal gürgen ağacından usta el işçiliği ile üretildi. Zarafetiyle bulunduğu alanı süsleyen şık tasarımının yanı sıra siyah zemini üzerine altın varak işlemeler ile renklendirilen Leydi ahşap servis arabası, natürel ahşabın görkemini bütün eve yansıtıyor.

Tasarımının ön kısmında bulunan büyük iki tekerlek ve arka kısmında iki adet küçük tekerlek ile desteklenen lüks servis arabası şık tasarımının yanında fonksiyonel özellikleri ile de konforlu bir kullanım imkanı sağlıyor. Klasik mobilya konseptiyle dizayn edilmiş yaşam alanınız içerisinde kendine yer edinen Leydi servis aracı bulunacağı mekanın genel dekoruna veya yemek odası takımına göre farklı renkler seçenekleri üretilerek, belli bir ahenk oluşturma imkanını size sunuyor. Ev ve lüks makam odası dekorasyonunuzun en nadide parçalarından biri olacak olan bu klasik servis arabası, lüks ev aksesuarları arasında kendisine önemli bir yer ayırıyor.

klasik yemek odası modeli
Artemis Vitray Masalı Yemek Odası
klasik yatak odası dekoru
Palermo Klasik Yatak Odası Takımı
Klasik berjer
Venüs Kalpli Sandalye
klasik dinlenme koltuğu
Sapore Klasik Jozephine
asortie klasik benç
Aden Klasik Benç
klasik sandalye modeli
Rain Sohbet Seti
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp