klasik benç resimleri
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Kontes Klasik Benç

Kontes klasik benç modeli, zarif tasarımı ve konforlu oturumu ile yatak odalarınıza şık bir ışıltı kazandırmayı amaçlıyor. Doğal ahşaptan usta el işçiliği ile üretilen Kontes lüks bank koltuk modeli, ince oyma motifleri ile süslenerek oyma sanatının son eseri olarak yaşam alanlarınızda önemli bir yere sahip oluyor. Gümüş varağın ve özel dokuma kumaşın sahneye çıktığı, klasik benç yaşam alanlarınıza renkli yapısıyla hareket kararken, konforlu yapısıylada kullanıcısını memnun edecek. 

Gerçek gümüş varak işlemeleri ile renklendirilen benç modeli, sizlerin istek ve arzusuna göre altın varak kaplamalar veya normal lake renkler ile de hazırlanabiliyor. Kontes benç modelleri, yatak odaları dışında, antrelerde, portmanto önlerinde, salonlarda ve hatta ofislerde de kullanılabilir ve bulunduğu alanı zarafetiyle süsleyerek hoş bir atmosfer yaratır. Kontes klasik benç, yeni sezon içerisinde en fazla tercih edilen bench modeli olan Kont klasik benç modeli ile benzer özelliklere sahip olan kontes klasik bench, benzer tasarım diliyle tam bir takım oluşturmanıza imkan veriyor. Yaşam alanınızın genişliğine ve genel dekorasyonuna göre farklı ölçülerde de üretilebilen Kontes lüks benç koltuk modeli sizlere kendinize uygun konsepti yaratma imkanı sunuyor.

altın varaklı benç
Prenses Klasik Yatak Odası Takımı
yatak odası benç
Kapaletti Benç
yatak odası benç
Safir Benç
taşlı klasik avize
Üç Katlı Taşlı Klasik Avize
kapitoneli_klasik_yatak_odası
Monaliza Klasik Yatak Odası Takımı
kapitoneli klasik benç
Kont Klasik Benç
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp