Asortie bar sandalyesi
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Asos Bar Sandalyesi

Genellikle bar ve yüksek tezgahlı mutfaklarda tercih edilen Asos lüks bar sandalyesi, doğal ahşaptan usta el işçiliği ile bir sanat eseri gibi sizler için üretildi. Zarif tasarımının yanı sıra şıklığıyla kendini ön plana çıkardığı kadar ergonomik yapısı ile de kullanıcıya rahat bir oturum imkanı sağlayan Asos klasik bar sandalyesi modelinin, ayaklarının konulduğu alt kısımlar pirinç kaplama profiller ile zenginleştirildi.

Zengin görünüm sağlayan pirinç profiller aynı zamanda ayakkabı ile üzerine basınç uygulandığı takdirde de hiçbir şekilde zarar görmeyerek uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor. Asos bar sandalyesinin yükseklikleri istenilen ölçülerde üretilerek, yaşam alanı içerisinde kullanacağız yere göre uygun biçime getirilmektedir. Yüksek sandalye modelinin üzeri isteğe göre kumaş veya deri ile kaplanarak sizlerin zevklerinize göre şekillenmektedir. Böylece dekorasyonunuza tam uyum sağlayacak bar sandalyesi, yaşam alanlarınıza kolay uyum sağlayacak. Klasik bar sandalyesi modeline şimdi sahip olmak için ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. 

altın varaklı klasik sehpa
Roma Klasik Koltuk Takımı
Klasik berjer
Venüs Kalpli Sandalye
klasik sandalye
Madalyon Klasik Sandalye
klasik berjer koltuk
Victoria Klasik Berjer Seti
Asortie bar sandalyesi
Asos Bar Sandalyesi
Latte Klasik Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp