klasik berjer koltuk
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Victoria Klasik Berjer Seti

Sohbet ve konuk ağırlama köşelerinin vazgeçilmesi olan berjer seti lüks tasarımın yanında konforlu oturum tecrübesiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Sahip olduğu klasik döneme ait çizgileriyle ilgileri üzerine çeken ve klasik koltuk takımı koleksiyonunun en fazla ilgi gören modellerinden olan Victoria klasik koltuk takımı modelinin bir parçası olan Victoria berjerler, birçok kullanıcı tarafından tek olarak tercih ediliyor. Zarafeti ve ihtişamı bir arada barındıran klasik berjer seti iki koltuk ve bir fiskos sehpadan oluşan bir takıma sahip. Baştan sona altın varak işlemeler ile renklendirilen Victoria berjerler, istek doğrultusunda farklı kumaş veya hakiki deri ile de döşenebiliyor.

Hem evlerde hem de ofislerde rahatlıkla kullanabileceğiniz berjer takımı ile yarattığınız lüks yaşam alanınızla misafirlerinize görkemli bir karşılama yapabileceksiniz. Ergonomik yapıları ile sizlere konforlu bir oturum sağlayan klasik berjer modelleri birinci sınıf ortopedik süngerler ve kaliteli kumaşlar tercih edilerek dizayn edildi. İsteğe göre Victoria koltuk takımı ile takım olarak da kombin edilen berjerler, birbirinden farklı renk seçenekleri ile size özel olarak da üretilebiliyor ve konseptinize uygun hala getirilebiliyor.

Altın rengi klasik yemek odası
Kral Klasik Yemek Odası Takımı
Klasik oturma  grubu
Kral Klasik Koltuk Takımı
klasik dinlenme koltuğu
Sapore Klasik Jozephine
masko klasik berjer
Asortie Klasik Berjer
klasik_berjer_seti
Antik Klasik Berjer Seti
efes klasik berjerler
Efes Klasik Berjer Seti
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp