Klasik sohbet köşesi
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Karmen Sohbet Köşesi

Karmen klasik berjerler doğal gürgen ağacından görkemli salonlar ve oturma odaları için el işçiliği ile üretildi. Yaşam alanlarında 15.yüzyılın izlerini taşımak isteyen ve klasik konseptlerin hayranları düşünülerek Asortie Mobilya'nın yeni sezon koltuk takımı koleksiyonu için ürettiği Karmen klasik koltuk takımının tekli koltukları ile kombin edildi. Görkemli salonların yanı sıra, lüks makam odaları içerisinde de kendine yer bulabilen klasik sohbet takımı, makam odalarında özel konuklarıyla hoş vakitler geçirerek prestijlerine prestij katmak isteyenlere şık bir sohbet köşesi oluşturma fırsatını ortaya koyuyor.

Tam anlamıyla kraliyet ailelerinin saraylarına yakışır bir tasarımı bulunan klasik berjer takımı yaşam alanlarınıza asalet getirecek. Bulunduğu yaşam alanının dekoruna değer katan zarif oyma motifleri ve ihtişamlı yapısı ile ön plana çıkan lüks berjer takımı, kullanıcıya sunduğu ergonomik konfor ile de dikkat çekiyor. Berjer takımının döşemesinde birinci sınıf ortopedik süngerler ve kaliteli dokuma kumaşlar kullanılarak saraylardan çıkma tasarımının yanı sıra saraylara layık bir oturma hissi de ortaya koyuyor. Asortie Mobilya'nın klasik aksesuar modelleri ile siz de yaşam alanlarınızın dekoruna zarif dokunuşlar kazandırabilir ve kendi konseptinizi yaratabilirsiniz.

Karmen Klasik Yemek Odası Takımı
en son klasik koltuk modelleri
Karmen Klasik Koltuk Takımı
tv ünitesi vitrin konsol
Karmen Klasik TV Ünitesi
klasik koltuk modelleri
Helen Sohbet Takımı
klasik yemek masası modelleri
Karmen Long Yemek Odası Takımı
Klasik toplantı odası masası
Karmen Klasik Toplantı Masası
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp