Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Belinda Klasik Şömine

Belinda klasik şömine modeli, üretim aşamasında Asortie'nin her sezon en fazla tercih edilen Belinda klasik koltuk takımı modelinden ilham alınarak tasarlandı. İster salon ve oturma odalarında olsun ister de ofisinizin bir köşesinde, şömine sıcaklığı hissetmek isteyen ve dekorlarını görkemli şömine ile zenginleştirmek isteyenlerin tercih ettiği şömine modeli, yaşam alanınızın ebatlarına özel olarak farklı ölçü ve renk seçenekleri ile üretilebiliyor ve dilediğiniz konsepti yaratma imkanını size sunuyor.

Doğal ahşaptan usta el işçiliği ile üretilen lüks şömine modeli, zarif oyma motifleri ile süslenerek oyma sanatının en güzel örneklerinden birini olduğunu kanıtlıyor. Bulunacağı mekanın genel dekoratif etkenlerine uygun olarak geniş renk skalası içersinde farklı renklerde üretilebilen Belinda şık şömine, tamamlayıcı bir dekor olarak ön plana çıkıyor. Gerçek şömine görünümü ile birebir uyum sağlayabilen, yapısı ile dekorasyonunuza içinizi ısıtacak bir konsept oluşturacak. Klasik şömine modeline daha yakından bakmak için şimdi ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. 

klasik yemek odası takımı
Belinda Cam Masa Yemek Odası
en güzel klasik yemek odası
Belinda Klasik Yemek Odası Takımı
klasik yatak odası, fikirleri
Belinda Klasik Yatak Odası Takımı
Altın varaklı klasik mutfak masası
Belinda Klasik Mutfak Masası
sade klasik koltuk
Belinda Klasik Koltuk Takımı
Klasik tv ünitesi modeli
Belinda Klasik Duvar Ünitesi
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp