klasik şömine modelleri
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Odessa Klasik Şömine

Lüks yaşam alanlarının vazgeçilmezi olan şöminelere Odessa klasik şömine ile yeni bir yorum katıyor. Lüksün sembolü olan Odessa klasik şömine modeli, tamamen doğal ahşaptan usta el işçiliği ile nakış nakış işlenerek salon ve oturma odalarınızın ihtişamına ihtişam katacak. Zengin oyma desenleri ile ön plana çıkan ihtişamlı şömine modeli ile yaşam alanlarınıza sıcak bir atmosfer kazandırarak Hygee felsefesine uygun ev dizayn etmek isteyenlerin vazgeçilmezleri arasında bulunuyor.

Yaşam alanınızın genişliği ve ona ayırdığınız bölgeye göre özel olarak üretilebilen Odesa lüks şömine modeli istediğiniz ölçüde size en uygun şekilde hazırlanabiliyor. Klasik şöminenin içerisine isteğiniz dahilinde elektrikli şömine konulabildiği gibi, halihazırda yaşam alanınız içerisinde kullandığınız şöminelerin dışına da kaplanabilmektedir. Asortie şömine modelleri ile siz de ayrıcalıklı bir salon ve oturma odası dekorasyonu oluşturabilirsiniz. Yaşam alanınızın konsepti konusunda hala soru işaretleriniz varsa, Asortie Mobilya’nın mimarlık hizmetinden yararlanabilir ve sizin için doğru konsepti yaratabilirsiniz.

Lüks klasik yatak odası
Artemis Klasik Yatak Odası Takımı
Klasik oturma  grubu
Kral Klasik Koltuk Takımı
klasik şömine beyaz
Belinda Klasik Şömine
Klasik sohbet köşesi
Karmen Sohbet Köşesi
klasik_berjer_seti
Antik Klasik Berjer Seti
klasik berjer modelleri
Yasemin Klasik Berjer Set
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Online Payment Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp