sohbet köşesi
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Panorama Sohbet Köşesi

Panorama sohbet seti lüks yaşam alanlarınız için oyma işçiliğinin zarif dokunuşları ile, tamamen doğal ahşaptan hazırlanan iki adet klasik berjer ile kombin edildi. Sizlerin isteğinize göre klasik berjer takımı modeline, fiskos sehpa da ilave edilebilir ve evlerinizi saraylara layık bir tasarımla süsleyebilirsiniz. Asilliğin rengi olan siyah olan zeminin üzeri lüks ve görkemin işareti olan altın varak işlemelerle renklendirilen berjerler, kırmızı tonların hakim olduğu ithal kumaşlar ile kaplandı. Lüks görünümünün yanında ilk oturuştan itibaren rahatlığını da hissettiriyor.Usta ellerden çıkan detaylarıyla dikkat çeken Panorama berjer seti birbirinden farklı istediğiniz renk seçenekleri ile yalnızca size olarak da üretilebilmektedir.

Asortie Mobilya içerisinde bulunan birbirinden şık klasik aksesuar modelleri ile evinizin dekorasyonuna değer katabilir ve hayallerinizdeki ev dekorasyonuna kavuşabilirsiniz. Sizlere sunduğu geniş konfor imkanıyla sabah kahvelerinizi yudumlarken ve konuklarınızla beraber yaşayacağınız hoş akşamlar içerisinde, yaşam alanınızın merkezi haline gelen Panorama sohbet takımı hayatınıza renk katacak. Klasik dizayn edilmiş salonunuz varsa veyahut modern izler taşıyan ama klasik mobilyalar ile dekore edilmiş eklektik bir salona sahip olmak istiyorsanız siz de şimdi ürün bilgi formunu doldurabilir ve Panorama sohbet köşesi hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Antik Klasik Yemek Odası Takımı
Lüks klasik yatak odası
Artemis Klasik Yatak Odası Takımı
mavi köşe koltuk takımı
Diana Klasik Köşe Koltuk Takımı
doğal ahşap sohbet seti
Burgaz Sohbet Takımı
oymalı tekli koltuk
Nihavent Sohbet Köşesi
oymalı klasiik sandalye
Şaheste Sohbet Köşesi
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp