asortie klasik bar takımı
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Safir Klasik Bar Takımı

Safir klasik bar takımı, şık ve sade görünümü ile ihtişamını sergileyerek klasik mobilya modelleri arasında kendine fazlasıyla önemli bir yer ayırıyor. Tasarımı içerisinde bulunan bar vitrini, bar bankosu ve isteğe göre sayıda yapılan bar sandalyeleri ile kombin edilebilen Safir lüks bar takımı, özellikle büyük malikanelerde salonların bir köşesinde veya servis mutfakları girişimde kullanılmak üzere tercih ediliyor. İstenilirse otellerin bar kısımlarına da özel tasarım olarak çalışılabiliyor. 

Sahip olduğu dizayn ile sadeliğin lüksle nasıl ahenk içerisinde olabileceğinin kanıtı niteliği olan Safir klasik bar mobilyaları doğal ahşaptan üretilmekle birlikte yerleştireceğiniz yaşam alanının ölçüsünün değişken olabileceği gerçeği nedeniyle farklı ölçü ve ebatlarda üretilebiliyor. Safir bar takımını komple alabileceğiniz gibi, istediğiniz parçasını da tek tek olarak alabilirsiniz. Bu sayede yalnızca büyük malikanelere özgü değil daha küçük yaşam alanları içerisinde yaratılan konsepte uygun olarak bar mobilyası kullanmak isteyenlere fırsat tanınmış oluyor. Siz de ister büyük malikane içerisinde kullanılacak şekilde olsun isterse de küçük yaşam alanlarında kullanılacak şekilde olsun, Safir klasik bar takımını yakından incelemek için ürün bilgi formunu doldurabilir ve Asortie Mobilya shoowroomlarına gelebilirsiniz.

klasik yemek odası takımı
Belinda Cam Masa Yemek Odası
oymalı klasiik sandalye
Şaheste Sohbet Köşesi
yatak odası benç
Safir Benç
klasik kollu avize
Onbeş Kollu Klasik Avize 03
Asortie bar sandalyesi
Asos Bar Sandalyesi
efes klasik berjerler
Efes Klasik Berjer Seti
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp