Altın varaklı klasik mutfak masası
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Belinda Klasik Mutfak Masası

Minimal ölçüleri ile mutfakların vazgeçilmezi olacak, Belinda klasik mutfak masası tasarımıyla lüks yaşam alanlarının ilk tercihleri arasında yer alıyor. Kahvaltılarını veya günlük yemeklerini mutfaklarda yemeyi tercih eden aileler için tasarlanan Belinda klasik mutfak masa takımı, Asortie'nin daha önce tasarladığı ve her sezonun en çok tercih edilen modeli olan Belinda klasik yemek odası takımına getirdiği yeni bir yaklaşım. Daha küçük mekanlar düşünülerek tasarlanan lüks mutfak masası modeli farklı cila rengi ve oyma motifleri ile dikkat çekiyor.

Bir adet masa ve dört adet sandalyeden oluşan modeli istediğiniz ölçüde yapılabildiğinden dolayı sandalye sayısı dilediğiniz ölçüde artırılabilir. Ayrıca masa üzeri dizaynı ahşap olabildiği gibi Belinda cam masalı yemek odası takımında olduğu gibi darbelere dayanıklı cam olarak da dizayn edilebilir. Mutfak masası yaşam alanınızın ölçüsüne göre istenirse oval veya açılır masa şeklinde de tasarlanabilmektedir. Belinda şık mutfak masası modelleri mevcut durumdaki mutfak dolaplarınızın renklerine uygun olacak şekilde sizin geniş renk skalasından seçeceğiniz renklerde de üretilebilmektedir. Klasik mutfak masasına şimdi sahip olmak için, ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. 

Altın rengi klasik yemek odası
Kral Klasik Yemek Odası Takımı
klasik yemek odası takımı
Belinda Cam Masa Yemek Odası
en güzel klasik yemek odası
Belinda Klasik Yemek Odası Takımı
klasik yatak odası takımı
Barcelona Kral Yatak Odası Takımı
klasik yatak odası, fikirleri
Belinda Klasik Yatak Odası Takımı
Klasik tv ünitesi modeli
Belinda Klasik Duvar Ünitesi
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp