Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Köşk Fiskos Takımı

Zarafetiyle bulunduğu alanın atmosferini baştan başa değiştiren Köşk klasik fiskos takımı, kanepe, iki tekli koltuk ve orta sehpası ile salonlarda oturma gruplarına ilave olarak kullanılabilecek mükemmel bir tasarıma sahip. Üzerinde hoş sohbet edip kaliteli zamanlar geçireceğiniz bir çay seti olarak da kullanılan Köşk şık fiskos takımı, zarif tasarımının yanı sıra sadeliği ile de ön plana çıkıyor.

Sohbet için tasarlanmış olan lüks fiskos takımı, yaşam mekanlarında az yer kaplayan özelliği nedeniyle, yaşam alanlarının bir köşesinde hoş bir alan yaratmak isteyenler tarafından tercih ediliyor. Genellikle makam odalarında konuk ağırlama alanlarında ya da yaşam alanlarında, konuk karşılama bölümlerinde tercih ediliyor. Ahşap kısımların baştan sona altın varak rengi ve mürdüm bordo kumaşı ile kaplanmasıyla hoş bir ahenk oluşturan ve birbirini tamamlayan mini koltuk takımı, sizlerin isteğinize göre farklı renk ve ölçü seçenekleri ile üretilebiliyor. Bu sayede yaşam alanınızın konsept ve renk seçeneklerine uygun olacak bir yaşam alanı dizaynı yaratabilirsiniz.

Klasik yemek odası takımı
Yasemin Klasik Yemek Odası Takımı
klasik yemek odası takımı
Belinda Cam Masa Yemek Odası
mavi köşe koltuk takımı
Diana Klasik Köşe Koltuk Takımı
orta sehpalı klasik koltuk
Antik Klasik Koltuk Takımı
sohbet fiskos takımı
Aristokrat Fiskos Seti
Simya Fiskos Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp