Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Şaheste Sohbet Köşesi

Şaheste klasik sohbet seti, şık ve zarafetle kaplı tasarım diliyle beraber iki berjer ve bir fiskos sehpadan oluşuyor. Üretim sürecinde tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile imal edilen sohbet setinde oyma işçiliğinin en nadide örnekleri bir sanat eserini gözler önüne seriyor. Klasik sohbet köşesi iki adet sandalye ve bir adet fiskos sehpadan oluşuyor.

Baştan sona gerçek altın varak ile kaplanan ve zarif dizaynı ile yaşam mekanlarına özgün bir zarafet katan Şaheste klasik sohbet takımı, sahip olduğu geniş renk skalası içerisinden sizlerin istediği renk seçenekleri ile üretilebiliyor. Ergonomik yapısıyla yoğun geçen bir günün ardından size ve konuklarınıza konforlu bir oturum imkanı sağlayan  ergonomik berjer modeli, birinci sınıf kalitede konforlu sünger ve kumaştan üretildi. Siz de Asortie Mobilya'nın varaklı berjer modelleri ile salon, oturma odası ve ofislerinize dekoratif dokunuşlar yapmak istiyorsanız ürün bilgi formunu doldurun.

Nara Klasik Yemek Odası Takımı
kadife klasik koltuk
Girne Avangard Koltuk Takımı
tv ünitesi vitrin konsol
Karmen Klasik TV Ünitesi
doğal ahşap sohbet seti
Burgaz Sohbet Takımı
altı şapkalı avize
6 Şapkalı Abajur Avize
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp