Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Madalyon Klasik Sandalye

Madalyon taçlı sandalye modeli, alışılmışın dışındaki tasarım diliyle zarafeti ile göze hitap ediyor. Yaşam alanlarında daha çok dekoratif unsur olarak kullanılan Madalyon klasik sandalye, baştan sona altın varak eskitme kullanılarak tasarlanarak lüksü yaşam alanınız içerisinde ortaya koyuyor. Birinci sınıf bordo kumaş ile döşenen varaklı sandalye modeli sizlerin istek ve arzularınıza göre farklı renk seçenekleri ile de üretilebiliyor.

Tamamen doğal ahşaptan usta el işçiliği ile üretilen Madalyon lüks sandalyenin en dikkat çeken özelliği yüksek arkalığı ve oyma motifleridir. Yüksek arkalığıyla bir tahtı andıran tasarımı sayesinde sarayın konforunu evinize getiriyor. Asortie Mobilya müşterileri için özel olarak üretilen klasik sandalye modelleri genellikle iki adet olarak üretilerek evinizin içerisinde şık bir aksesuar olarak yer almaktadır. Klasik sandalye modelinde tercih edilen kumaş ve varak kullanıcıların isteklerine göre de değiştirilebiliyor. Saray konseptinizi salon ve oturma odanızda oluşturmak istiyorsanız siz de şimdi ürün bilgi formunu doldurabilir ve ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz.

en güzel klasik yemek odası
Belinda Klasik Yemek Odası Takımı
Nara Klasik Yemek Odası Takımı
masko klasik koltuk
Marbella Klasik Koltuk Takımı
vitrinli tv ünitesi
Kapaletti Klasik Duvar Ünitesi
lüks klasik sohbet seti
Palermo Sohbet Seti
klasik antik avize
Onbeş Kollu Klasik Antik Avize
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp