Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Sosyete Klasik Kanepe

Genellikle girişlerde, salonların dinlenme köşelerinde, bekleme salonlarında ve beş yıldızlı otellerin lobilerinde kullanılan Sosyete klasik kanepe modeli, şıklığı kadar konforu ile de beğeni kazanıyor. Usta el işçiliği ile tamamen doğal ahşaptan hazırlanan ve altın varak ile kaplanan ahşap kısmı, birinci sınıf kalitedeki kumaş ile döşenen gövdesi ile dikkat çekiyor.

Sosyete Kanepe'nin sırt kısmında birbirinden farklı iki ayrı kapitone deseni kullandıldı. Zarif bir sanat harikası olan lüks kanepe modeli, italyan mobilyası tarzında sizler için özel olarak tasarlandı. İtalyan mobilyalarının tasarım dilinin osmanlı mobilyalarına ait otantik tasarım dili ile harmanlandığı Sosyete klasik kanepe, yarattığınız konsepte uygun olarak istenilen ölçü ve çeşitli renk seçenekleri ile özenle üretilebiliyor.

Lüks kanepe modeli hakkında daha fazla bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. Böylece en kısa sürede tarafınıza dönüş gerçekleştirerek, tüm sorularınızı yanıtlamış olacağız. 

klasik yemek odası mobilyası
Elita Klasik Yemek Odası Takımı
Klasik koltuk modeli
Elita Klasik Koltuk Takımı
masko klasik kanepe
Astoria Kanepe
masko klasik berjer
Asortie Klasik Berjer
Beş kollu avize
Beş Kollu Camlı Klasik Avize
Lüks klasik koltuk takımı
Poyraz Klasik Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp