Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Şimarık Klasik Jozephine

Şimarık klasik jozephine modeli, Asortie dinlenme koltuğu koleksiyonunun özel bir parçası olarak yaşam alanlarını süslüyor. Alışılmışın dışındaki sıradışı renginin yanı sıra çiçek bahçesinden çıkma kumaş deseni ile salon, antre ve yatak odalarınızda kullanabileceğiniz iddialı bir tasarıma sahip olan Şimarık lüks josephine modeli, lüks tutkunu klasik mobilya severlerin öncelikli tercihleri arasında bulunuyor.

Sahip olduğu homelife rengi ile diğer altın varak ve ya gümüş varak dinlenme koltuklarından ayrılan Şimarık Jozephine klasik mobilya tutkunlarının vazgeçemeyeceği harika tasarımının yanı sıra ergonomik yapısıyla da konfor arayanlar tarafından tercih edilebilir konumda. Asortie Mobilya müşterileri için özel olarak dizayn edilen Şimarık şık josefin modelleri, yaratacağınız konsepte göre ve yaşam alanınızın boyutuna göre çeşitli renk ve ölçüde tasarlanabiliyor. Klasik josephine modeline şimdi sahip olmak için ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. En kısa sürede tarafınıza dönüş yaparak, sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacağız. 

şık klasik koltuk
Chester Koltuk Takımı
salon dinlenme koltuğu
Aşiyan Girne Jozephine
kapitoneli jozefin tasarımı
Belinda Jozephine
varaklı klasik jozefin
Arya Klasik Jozephine
asortie benç
Kraliçe Klasik Benç
antik klasik avize
Antik Mumlu Avize
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp