Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Palermo Sohbet Seti

Palermo klasik sohbet seti iki adet koltuk tarzında dizayn edilmiş sandalyeden ve bir adet fiskos sehpadan oluşuyor. Özel kumaşı, ergonomik ölçü formları ve şık tasarımıyla en çok beğenilen sohbet setleri arasında yer alıyor.  Genellikle salonların kısa süreli dinlenme alanlarında, misafir bekleme odalarında veya yatak odalarında kullanılan sohbet köşeleri yaşam mekanlarına şirin bir hava kazandırıyor. Sohbet setindeki klasik sandalye tasarımlarının üst kısımlarındaki altın varak işlemeler ve ayaklarındaki varaklar takıma zengin bir görünüm kazandırdı.

Sandalyelerde kullanıcıya rahatlık sağlayan birinci sınıf kumaş ve döşeme malzemeleri tercih edilerek konforlu bir oturuş sağlandı. Komple altın varak ile kaplanan fiskos sehpa üç ayaklı olarak tasarlandı. Palermo sohbet seti modeli farklı renk seçenekleri ile kişiye özel olarak da üretilebiliyor. Sohbet seti genellikle takımın diğer parçası olan Palermo yatak odası takımını alan kullanıcılar tarafından tercih ediliyor.

klasik yatak odası dekoru
Palermo Klasik Yatak Odası Takımı
kadife klasik koltuk
Girne Avangard Koltuk Takımı
asortie klasik koltuk takımı
Palmida Klasik Koltuk Takımı
klasik sandalye modeli
Rain Sohbet Seti
Köşk Fiskos Takımı
fanuslu klasik avize modelleri
Sekiz Kollu Klasik Avize
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp