Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Buselik Klasik Jozephine

Buselik klasik jozephine modeli, standart dinlenme koltuklarına göre sahip olduğu lüks ve ihtişamla beraber dikkatleri üzerine çekiyor. Usta el işçiliği ile nakış nakış işlenen oyma motifleri, otantik bir hava yaratırken, saray ruhunu evinize taşıyor. Buselik dinlenme koltuğunun görkemli tasarım diliyle beraber ortaya koyduğu yaşam enerjisi bütün evinizi kaplayarak, konsepti ne olursa olsun evinizin ihtişamını arttıracak.

En ince ayrıntısına kadar altın varak ve kapitone ile zenginleştirilen klasik dinlenme koltuğu tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile sizler için hazırlandı. Ergonomik yapısı ile konforun en ön sırada olduğu lüks josephine modelinde, birinci sınıf ortopedik döşeme malzemeleri kullanılarak, size konforu en üst noktada yaşama fırsatı yaratılmıştır. Gösteriş ve konforu bir arada sunan Buselik jozefin modeli, ister klasik tasarımlı bir salonda kullanılacak olsun ister de klasik çizgilere sahip modern bir makam odasında, o konsepte uygun olacak şekilde özel renk ve ölçü seçenekleri ile mekâna özel olarak üretilebiliyor. Siz de Buselik klasik jozephine modeli hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız ürün bilgi formunu doldurabilir ya da whatsapp destek hattı üzerinden uzman ekiplerimizden bilgi talep edebilirsiniz.

salon dinlenme koltuğu
Aşiyan Girne Jozephine
klasik dinlenme koltuğu
Sapore Klasik Jozephine
istanbul jozefin
Aşiyan Klasik Jozephine
doğal ahşap jozefin
Buselik Klasik Jozephine
klasik jozefin tasarımı
Ebrar Jozephine
jozefin tasarımları
Ada Klasik Jozefin
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp