Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Nihavent Sohbet Köşesi

En özel konuklarınızı ağırlayacağınız köşelerinizde tercih etmek isteyeceğiniz sohbet takımına yakından bakın. Nihavent sohbet köşesi takımı, el işçiliği oyma motifleri ve mükemmel altın varak işlemeleri ile yaşam mekanlarının yeni gözdesi. Saraylara layık tasarımı ve geniş hacmi ile kullanıcıya sağladığı konforu ile salonları zenginleştiren sohbet köşesi seti, iki oymalı berjer ve bir fiskos sehpadan oluşuyor. İsteğe göre iki adet daha berjer ilave edilerek dört berjer ve bir orta sehpa ile kombin edilebiliyor. Nihavent sohbet köşesinde tamamen doğal ahşap kullanıldı.

El işçiliği ile yapılan varaklı berjer modelleri için birinci sınıf döşeme malzemesi ve ithal kumaşlar tercih edildi. Klasik berjerlerde kullanılan oymalar kelimenin tam anlamıyla bir sanat harikası... Klasik berjerlerin alt kısımlarındaki sarkıt zincir desenli oymalar ince bir ustalığın eseri. Klasik berjer modellerinin ayaklarında ise gül motifleri kullanıldı. Koltuklarda kullanılan oyma motiflerinin aynısı fiskos sehpada da kullanıldı. Üç ayaklı olarak tasarlanan fiskos sehpanın alt kısmında gazete veya dergi vs. koyulabilmesi için bir raf yapıldı. Nihavent sohbet köşesi size ve yaşam mekanınıza renkli bir stil kazandıracak.

klasik yemek odası tasarımı
Bianca Klasik Yemek Odası Takımı
sağlam klasik yatak odası
Hayal Klasik Yatak Odası Takımı
sade klasik koltuk
Belinda Klasik Koltuk Takımı
klasik sandalye modeli
Rain Sohbet Seti
oymalı klasiik sandalye
Şaheste Sohbet Köşesi
şamdanlı avize
Şamdanlı Klasik Avize
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp