Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Bihter Avangarde Jozephine

Bihter Avangarde Jozephine, özenle seçtiğiniz klasik mobilyalar içerisinde iddialı rengi ile yaşam alanınızdaki en fazla göze çarpan tamamlayıcı mobilya modeli olmaya aday. Bordo rengine sahip özel kumaş ile kaplanan jozephine kullanııcların isteklerine özel olarak tasarlanabiliyor. Farklı kumaş seçeneği sunuyluyor. Klasik jozefin modeli komple kapitoneli gövdesi ile zarafeti ve konforu tek bir vücutta barındırıyor. Usta ellerden çıkma el işçiliğinden doğan oyma sanatı ile tasarlanan ahşap kısımlarındaki motifler Bihter'i özel kılan en önemli unsurlar arasında bulunuyor.

Dizaynındaki lüks çizgilerin getirisi olarak lükens ayaklar ile hazırlanan jozephin modelinde, birinci sınıf malzeme kullanılarak daima en iyisini isteyen klasik mobilya severler düşünülmüştür. Asortie'nin klasik mobilya tutkunu müşterileri için özel olarak üretilen Bihter Jozephine istenilen yaşam alanı konseptine göre ve büyüklüğüne göre geniş renk skalası ile ve farklı ölçüde mekana özel olarak üretilebiliyor. Asortie Mobilya’nın lüks jozefin modelleri ile yaşam mekanlarınızın değerini arttırmak sizi ellerinizde, hemen şimdi ürün bilgi formunu doldurarak Bihter lüks jozephine modeli hakkında ayrıntılı bilgiye kavuşabilir, dilediğiniz konseptte yaşam alanları yaratmak için mimarlarımızla çalışabilirsiniz.

Saray klasik yemek odası
Barcelona Klasik Yemek Odası Takımı
klasik yatak odası tasarımı
Bianca Klasik Yatak Odası Takımı
klasik jozefin
Caprice Jozephine
altın varaklı klasik sehpa
Roma Klasik Koltuk Takımı
doğal ahşap jozefin
Buselik Klasik Jozephine
kollu_klasik_avize
Onbeş Kollu Klasik Avize 04
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp