Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Kraliçe Klasik Benç

Karliçelere layık bir konfor ve tasarımda gelen, klasik benç, zarif tasarımıyla ilgilerin odağı oluyor. Tasarımındaki zarafet izleriyle, yüzyıllardır lüksün ve ihtişamın simgesi olan sarayların izlerini yaşam alanlarınıza taşıyan Kraliçe klasik benç, altın varak kaplaması üzerindeki el yapımı gümüş varak uygulaması ile diğer bench modelleri arasından kendini sıyırıyor. Klasik mobilya tutkunlarının yaşam alanlarına değer katan Kraliçe Benç, iki yanı kollu sırt kısmı açık olarak dizayn edildi. Yatak odalarında yatağın ucunda kendine yer bulurken, salon ve oturma odalarında günün yorgunluğunu atmak için dinlenme alanları olarak kullanılıyor.

Dizaynından doğan ergonomik yapısı ile konfor arayanların ilk tercihi olan klasik bench modeli, rahat oturum imkanını doruklarda yaşatıyor. Birinci sınıf kumaşların tercih edildiği tasarım, yaşam alanının genişliğine göre farklı ölçü ve renk seçenekleri ile sadece Asortie müşterilerine özel olarak üretilebilmektedir. Lüks bench modeli arayanların bir diğer tercihi olarak Kraliçe bank koltuk modeli ile aynı tasarıma sahip olan ancak daha farklı dizayn stiline sahip Kraliçe Aden Benç karşınıza çıkmaktadır. Siz de ürün bilgi formunu doldurabilir ve klasik bench modelleri hakkında daha fazla ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

yatak odası benç
Kapaletti Benç
Klasik berjer
Venüs Kalpli Sandalye
yatak odası benç
Safir Benç
antik klasik avize
Antik Mumlu Avize
altın varaklı klasik yemek odası
Lalezar Klasik Yemek Odası Takımı
Klasik koltuk modeli
Nazende Klasik Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp