Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Aşiyan Klasik Jozephine

Jozephine modelleri arasında en çok tercih edilen tasarımlar arasına giren Aşiyan klasik jozephine yakından bakın. Tasarımındaki işlemeli detaylarından doğan oyma motifleri ile standart jozephine modellerinden ayrılan Aşiyan klasik jozephine modeli, sade ve şık bir izlenim yaratmak isteyenler için tercih ediliyor. Doğal ahşap el işçiliği ile hazırlanan Aşiyan klasik jozefin koltuk, tasarım dilindeki zarif çizgiler ile yaşam mekanlarını zarafetiyle baştan sona değiştirip klasik izler taşıyan bir hava kazandırıyor. Dinlenme koltuğu olarak kullanılabilen klasik jozefin modeli, modern izler taşıyan salonlarda da televizyon koltuğu olarak kullanılabilmekte ve Elektik tasarım diliyle salon ve oturma odaları oluşturmanıza imkan tanımaktadır.

Sırt kısmı komple kapitone kaplamayla kaplı klasik jozephine modelleri gündelik yaşam içerisinde yoğun geçen bir günün ardından yorgunluğunuzu atabileceğiniz konforda üretildi. Birinci sınıf lüks kumaş ve döşeme malzemelerinin kullanıldığı Aşiyan jozephine sizlerin istekleriniz dahilinde, tarzınıza ve yaşam alanınızın konseptine uygun olacak şekilde farklı renklerde ve koyacağınız mekanının boyutuna özel ölçülerde üretilebilmektedir.

avrupadan klasik koltuk tasarımları
Lalezar Klasik Koltuk Takımı
klasik benç resimleri
Bihter Avangarde Jozephine
masko klasik kanepe
Astoria Kanepe
pentürlü avize modelleri
Pentürlü Kase Klasik Avize
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp