Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Klasik Padişah Tahtı

Özel konseptlerde ya da yaşam alanlarında tercih edilmesi adına tasarlanan padişah tahtına yakından bakın. Asortie özel tasarım koleksiyonları içinde son dönemlerde en fazla ilgi gören ve tamamen kişiye özel olarak üretilmesiyle klasik mobilya tutkunları tarafından tercih edilen Padişah Tahtı, üzerinde bulunan Osmanlı motifleri ve el işçiliğiyle beğenileri kendine çekmeye devam ediyor.

Lüks tahtın üzerindeki altın varak kaplama görenleri saf altından üretilmiş bir padişah tahtı hissiyatıyla baş başa bırakıyor. Osmanlının kendine özgü otantik havası ve Osmanlı tarzı motifler ile süslenen, Osmanlı tahtı tarzında sizler için dizayn edilen tekli koltuk modeli tamamen doğal ahşaptan el oyması ile üretildi. Sizlerin istek ve arzularınıza göre birbirinden farklı renk ve ölçü seçenekleri ile üretilen berjer modeli ortalama iki ayda özenle baştan hazırlanıyor. Osmanlı tahtı dışında bulunan Asortie klasik berjer modelleri koleksiyonunda kişiye özel olarak birbirinden farklı tasarımlar, özel renk seçenekleri ve ölçüler ile üretilebiliyor.

kadife klasik koltuk
Girne Avangard Koltuk Takımı
vitrinli tv ünitesi
Kapaletti Klasik Duvar Ünitesi
istanbul jozefin
Aşiyan Klasik Jozephine
masko klasik kanepe
Astoria Kanepe
kapitoneli_klasik_yatak_odası
Monaliza Klasik Yatak Odası Takımı
lüks makam odası
Kapaletti Golden Makam Odası
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp