Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Görkem Ayna Tırnak

Görkem ayna tırnak hayatının her alanında klasik mobilya tutkunları için özel olarak tasarlandı. Lüks yaşam alanlarında tercih edilen ahşap oyma motifleriyle tüm gözleri üzerine çeken tırnak ayna moedline yakından bakın. Baştan aşağı her bir detayında bulunan zengin oyma motifleri ve altın varak işlemeleri ile yaşam mekanlarına göz alıcı bir zarafet kazandırıyor. Usta el işçiliğinin ürünü alt kısımdaki oyma motifleri ile birbirine bağlanmış dört adet ayak üzerine oturtulmuş mermer zemin ile tasarlanan dresuar ve yine zengin oyma sanatı ile ön plana çıkarılan ayna çerçevesi ile sizler için bir sanat eseriymiş gibi kombin edildi.

Sizlerin zevk ve arzularınıza göre dresuar modeli üzerindeki mermer beyaz, yeşil, kahverengi gibi farklı renk seçeneklerinde de tasarlanabilmektedir. Yalnızca mermer değil, Görkem ayna tırnak seti de sizlerin hayal gücüne göre de birbirinden farklı renk seçenekleriyle istediğinize göre hazırlanabiliyor. Ürün bilgi formunu doldurarak Asortie Mobilya'nın klasik dresuar modelleri ile siz de yaşam alanlarınıza değer katabilir ve yaşam alanınızı tarihin en değerli parçaları arasından çıkmış gibi süsleyebilirsiniz.

klasik yemek odası mobilyası
Elita Klasik Yemek Odası Takımı
altın varaklı benç
Prenses Klasik Yatak Odası Takımı
Altın varaklı klasik mutfak masası
Belinda Klasik Mutfak Masası
modoko klasik koltuk
Roman Klasik Koltuk Takımı
klasik kanepe tasarımları
Sosyete Klasik Kanepe
şamdanlı klasik avize
Altı Mumlu Şamdan Avize
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp