Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Sapore Klasik Jozephine

Lüks yaşam alanlarının vazgeçilmezi olan Jozephine modellerine yeni bir soluk getiren Sapore klasik Jozephine' konfor ve şıklığı aynı anda kullanıcılarına sunuyor. Sade ve şık tasarımının yanı sıra göz kamaştıran altın varaklı işlemeciliği ile ön plana çıkan Sapore klasik jozephine modeli, Asortie Mobilya’nın dinlenme koltuğu koleksiyonu için özel olarak tasarlandı. Altın varaklı oyma motifleriyle salon ve oturma odalarınızda dekoratif bir aksesuar olarak varlığını sürdürmesinin dışında konforlu oturma hissiyle sizler için hoş bir dinleme koltuğu görevi görecektir. Ev dekorasyonu olarak kullanılmasından ayrı olarak günlük yaşam içerisinde iş yoğunluğundan ara verip dinlenmeyi arzu eden sizlerin makam odası ve ofislerinde de harika bir detay olarak kullanılabilmektedir.

Baştan sona doğal ahşaptan el işçiliği ile üretilen klasik jozephine oyma motifleri ile süslenirken, daima en iyisini isteyen sizler düşünüldü. Dizayn aşamasında lükens ayakların tercih edildiği tasarımda konfor ve estetik kadar sağlamlık da ön planda. Sapore klasik oymalı jozephine modeli kullanıcının isteği doğrultusunda birbirinden farklı renk ve ölçülerde mekana özel olarak da üretilebilmektedir. Asortie Mobilya'nın lüks jozefin modelleri ile yaşam alanlarınıza değer zarif ve ışıltılı bir değer kazandırın.

türk klasik yemek odası
Nora Klasik Yemek Odası Takımı
klasik yatak odası dekoru
Palermo Klasik Yatak Odası Takımı
masko klasik koltuk
Marbella Klasik Koltuk Takımı
varaklı klasik jozefin
Arya Klasik Jozephine
istanbul jozefin
Aşiyan Klasik Jozephine
mumlu klasik avize modelleri
On Mumlu Antik Avize
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp