Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Ekselans Berjer

Ahşap işçiliğinin en yoğun olduğu sandalye / Berjerlerin başında gelen Ekselans berjer'e yakından bakın. Ekselans klasik berjer takımı işlemeli tasarımı ve oyma motifleri ile zenginlik veren bir görünüme sahip. Tamamiyle naturel ahşaptan ustaca el işçiliği ile üretilen ve bulunduğu mekana lüks ve görkemli bir stil kazandıran Ekselans klasik berjer modelleri, yeni sezona özel olarak tasarlandı ve üretildi.

Birbirinden farklı renk seçenekleri ile üretilebilen klasik berjer takımları, 2 adet koltuk tipi sandalyeden oluşarak konuklarınızla beraber hoş sohbetler edebileceğiniz ya da sabahları kahvenizi yudumlayacağınız sohbet takımlarına dönüşüyor. Sizlerin isteğine göre şekillenen tasarımı ile farklı ölçüler seçenekleriyle de üretilebilen Ekselans berjer takımı gösterişli olduğu kadar konforlu yönü ile de ilgi görüyor. Ergonomik yapısıyla rahat oturma hissi veren koltuk takımı kumaş kaplaması ile ve ayrıca sizin yanı sıra konuklarınızda oluşturduğu lüks hissiyatıyla yaşam alanlarınızın vazgeçilmezleri arasında olacak.

 

asortie klasik benç
Aden Klasik Benç
doğal ahşap jozefin
Buselik Klasik Jozephine
lüks klasik sohbet seti
Palermo Sohbet Seti
klasik prenses benç
Prenses Benç
masko klasik berjer
Asortie Klasik Berjer
oymalı klasiik sandalye
Şaheste Sohbet Köşesi
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp