Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Venüs Kalpli Sandalye

Venüs kalpli sandalye sahip olduğu farklı tasarımı ve el işçiliğin zarif nakışları ile mekana romantik bir atmosfer kazandırıyor. Özellikle kalpleri birbirine ait çiftler tarafından, aşklarının simgesi olarak tercih edilen Venüs sandalye modeli tamamen doğal ahşaptan usta el işçiliği ile üretilen klasik sandalyeler birleştiklerinde kalp şeklini alıyor. Sizlere geçmişin saray esintilerini evinizde yaşama fırsatı sunan lüks sandalye, bir taht edasıyla yaşam alanlarınızı süsleyecek.

Genellikle nikah salonlarında görmeye alışık olduğumuz, kalpli sandalye istenilirse yaşam alanlarınıza da adapte edilebilir. Yaşam alanlarınıza dekoratif bir alan oluşturan lüks sandalye modeli, altın varaklı kaplaması ve ince motifli işlemeleri ile sizlere hayalinizdeki görkemi sunuyor. Kapitoneli kaplaması ve kumaşı ile yumuşak konforlu bir oturum hissi sağlıyor. Bunun yanı sıra son dönemlerde hızla artan saray konseptleriyle ile birlikte büyüleyici ve duygu yüklü tasarımı ile özellikle düğün ve nişan törenlerinde gelin damat sandalyesi olarak kullanılan Venüs sandalye, yeni sezon için tasarlandı. Siz de yaşam alanınızda aşkınızın simgesini bulundurmak istiyorsanız, ürün bilgi formunu doldurabilir ve Asortie Mobilya showroomlarını ziyaret edebilirsiniz.

Altın rengi klasik yemek odası
Kral Klasik Yemek Odası Takımı
doğal ahşap klasik yatak odası
Artemis Kapitoneli Yatak Odası
rahat koltuk takımları
Este Klasik Koltuk Takımı
kullanışlı klasik koltuk modeli
Barcelona Klasik Koltuk Takımı
el yapımı sandalye
Ekselans Berjer
klasik sandalye
Madalyon Klasik Sandalye
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp