klasik yatak odası tasarımı
Bianca Klasik Yatak Odası Takımı
sağlam klasik yatak odası
Hayal Klasik Yatak Odası Takımı
klasik yatak odası trendleri
Kapaletti Klasik Yatak Odası Takımı
altın vatraklı klasik yatak odası
Miami Klasik Yatak Odası Takımı
Lüks klasik yatak odası
Artemis Klasik Yatak Odası Takımı
klasik yatak odası, fikirleri
Belinda Klasik Yatak Odası Takımı
klasi yatak odası komodin
Barcelona Klasik Yatak Odası Takımı
kapitoneli_klasik_yatak_odası
Monaliza Klasik Yatak Odası Takımı
en güzel klasik yatak odası
Şah Klasik Yatak Odası Takımı
altın rengi taclı klasik yatak odası
Miami Konsept Yatak Odası Takımı
doğal ahşap klasik yatak odası
Artemis Kapitoneli Yatak Odası
klasik yatak odası takımı
Barcelona Kral Yatak Odası Takımı
klasik yatak odası dekoru
Palermo Klasik Yatak Odası Takımı
aynalı klasik tuvalet masası
Nara Klasik Yatak Odası Takımı
lüks klasik yatak odası
Sakura Klasik Yatak Odası Takımı
altın varaklı benç
Prenses Klasik Yatak Odası Takımı
klasik yatak odası tasarımları
Quantum Klasik Yatak Odası Takımı
klasik yatak odası yatak
Elena Klasik Yatak Odası Takımı
klasik yatak odası takımları
Milano Klasik Yatak Odası Takımı
klasik yatak odası benç
Miami Golden Yatak Odası Takımı
kapitoneli klasik yatak odası
Nihavent Klasik Yatak Odası Takımı
krem renkli klasik yatak odası
Beykoz Klasik Yatak Odası Takımı
klasik yatak odası modelleri
Nakkaş Klasik Yatak Odası Takımı
klasik yatak odası modelleri
Nilüfer Klasik Yatak Odası Takımı
klasik yatak odası dekorasyonu
Santana Klasik Yatak Odası Takımı

Klasik Yatak Odası
Asortie Mobilya’nın yaşam mekânları için tasarladığı tüm yatak odası modelleri kendine özgü tasarımları ve el işçilikleri ile ön plana çıkıyor. Mobilya tutkunlarının karşı koyamadıkları klasik tarzlar ile üretilen yatak odası takımları tamamen doğal ahşaptan oyma sanatının ince motifleri ile zenginleşiyor. Yatak odalarına zarafet ve ihtişam kazandıran Asortie klasik yatak odası modelleri sıra dışı tasarımları ile mekâna farklı bir stil kazandırıyor. Birinci sınıf dayanıklı malzemelerden üretilen yatak odası modelleri, yıllara meydan okuyan sağlamlıkta üretiliyor. Göz alıcı tasarımları yanında ergonomik yapıları ile de ilgi gören Asortie yatak odası takımları mekânın ölçüsüne göre özel olarak da üretilebiliyor.

Yatak Odası Takımları
Asortie tasarladığı tüm yatak odası takımlarını kendi içinde birbirini tamamlayan karyola, yatak başlığı, komodin, şifonyer, gardrop ve tuvalet masası ile kombin ediyor. Yatak odasını oluşturan her parça ile odanızda kendi stilinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Odanızın ölçülerine göre istediğiniz parçalardan kendi tarzınıza uygun yatak odası modelleri de oluşturabilirsiniz. Tasarımı ve konforu ile ön plana çıkan Asortie klasik yatak odası takımlarında standart üretim değil, kişiye özel üretim anlayışı hâkim. Kendinizi mutlu hissedeceğiniz, kendi tarzınızı yansıtan, hayalinizdeki mekânı tasarlayan Asortie, yatak odası takımlarında da hiçbir yerde göremeyeceğiniz farklı modeller ile bir adım önde.

Özel Ölçü Yatak Odası Takımı Yatak odası takımları insanların dinlenmeleri ve huzurlu bir istirahat geçirmeleri açısından çok önemlidir. Fabrikasyon üretim yöntemi ile onbirlerce adet üretilen yatak odası modelleri her insanın beden yapısının aynı özelliklere sahip olduğu düşünülerek üretilir. Oysaki Asortie, yatak odası modellerini müşterilerinin istedikleri özelliklerde onların rahat edebilecekleri tarzda kişiye özel olarak üretiyor. Dayanıklı birinci sınıf doğal ahşaptan üretilen klasik yatak odası takımlarında, ergonomik yatak ve kaliteli kumaşlar kullanılıyor. Yatak odası dolaplarının iç kısımları müşterinin istediği şekilde, kullanışlı olarak dizayn ediliyor. Asortie Mobilya, yatak odası takımlarının raf, çekmece ve iç kısımlarında müşteriye sınırsız alternatif sunuyor.

Mobilya tasarımlarının en güzel hallerini yansıtan altın varak ve gümüş varak kaplamaları ile estetiğin ve ihtişamın sınırlarının zorlandığı yatak odaları ve diğer ürünlerimizi yakından incelemeniz için sizleri Masko Mobilya kentinde bulunan 1350 m² alana sahip Asortie Mobilya Showroom ‘a bekliyoruz.

Asortie Mobilya 'nın uzman tasarım ekibi trafından özel olarak tasarlanıp üretilen lüks yatak odası modelleri ile sizde kendi stilinizi oluşturabilirsiniz.Copyright © 2010-2017 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.