otel odası dekorasyonu
Beyazsaray Otel Odası
elena otel odası tasarımları
Elena Otel Odası
otel dekorasyonu
Hanzade Otel Odası
otel odası tasarımları
Delux Otel Odası
otel mobilya örnekleri
Caprice Otel Odası
otel odası dekor örnekleri
Elite Otel Odası
otel odası dekorasyonu
Dolmabahçe Otel Odası
otal odası çiftli yatak
Sapore Otel Odası
otel odası takımı modelleri
Majeste Otel Odası
otel odası takımı
Aşiyan Otel Odası
otteler için dekorasyon
Şaheste Otel Odası
klasik otel odası
Nihavent Otel Odası
otel odası modelleri
Star Otel Odası
Konforlu yatak odası
Ekselans Otel Odası
otel dekorasyonda kullanılan mobilyalar
Palas Otel Odası
otel odası dekorasyon fikirleri
Almira Otel Odası
modern otel odası mobilyası
Marbella Otel Odası
Otel odası mobilyası modelleri
Helios Otel Odası
otel odası mobilyası
Vidanni Klasik Otel Odası
otel odası mobilyası
Delhi Otel Odası
otel odası takımları
Odessa Otel Odası
klasik otel odası mobilyası
Gorkem Klasik Otel Odası
otel odası tasarımları
Metropol Otel Odası
rahat otel odası
Perla Otel Odası
otel odası masko
Ceneviz Otel Odası
otel odası ttakımları
Kapadokya Otel Odası
lüks klasik otel odası
Luxury Palace Otel Odası
otel odası mobilyaları
Lampas Otel Odası
Pamir Otel Odası
otel odası çeşitleri
Kinidos Otel Odası
otel odası tasarımları
Bonetti Otel Odası
otel odası çeşitleri
Carlotti Otel Odası
rahat yatak odası
Helena Otel Odası

OTEL DEKORASYONUNDA ASORTİE RÜZGARI

Klasik mobilya ve lüks dekorasyon projelerinde gösterdiğimiz başarıları otel dekorasyonu ve otel mobilyaları alanındaki projelerimiz ile de pekiştiriyoruz. Gerek yurtiçinde gerekse de yurtdışında tasarladığımız ve uygulamalarını yaptığımız otel odası dekorasyonları, otel lobisi dekorasyonu, otel restaurantları dekorasyonundaki başarılı projelerimiz ile kısa sürede kalitemizi kanıtladık. Ürettiğimiz otel mobilyaları ile birçok mekânda klasik otel mobilyaları, modern otel mobilyaları ve avangarde otel mobilyaları tasarlıyor ve üretiyoruz.

 

Otel Mobilyalarında Öncelik Estetik ve Kalitedir.

Otel mobilyaları tasarlarken estetik ve sağlamlığa çok dikkat ederiz. Konaklayan misafirlerin dikkatlerini ilk çeken unsur hiç şüphesiz ki otelin genel dekorasyonu ve mobilyalarıdır. Lüks otellerde tercih edilen lake otel mobilyaları ve masif otel mobilyaları misafirleriniz gözünde sizi A sınıfı haline getiriyor. Özellikle otele giren misafirin gördüğü ilk ihtişam ve zarafet asla unutulmuyor. Onun için Asortie olarak lobi dekorasyonu ve resepsiyon dekorasyonuna ayrı bir önem veriyoruz.

 

Otel Mobilyalarında Klasik mi? Modern mi?

Son dönemlerde lüks otel projelerinde her ne kadar Osmanlı tarzı klasik otel mobilyaları tercih edilse de, bazı projelerde prestijli modern otel mobilyaları kullanılıyor. Klasik ile modern arasında bir tercih yapmak zorunda olan otel konseptlerinde ile genellikle avangard otel mobilyaları veya country otel mobilyaları tercih ediliyor. Asortie olarak otel dekorasyonlarında klasik, modern ve avangard çizgileri bir arada uyumlu şekilde kullanabiliyoruz.

 

Otel Dekorasyonlarımızda Güvenlik Ön Planda

Otel mobilyaları tasarlanırken göz önünde bulunması gereken estetik ve kalitenin yanında bir de güvenlik unsuru vardır. Güvenlik, otel mobilyalarında asla göz ardı edilmemesi gereken önemli bir detaydır. Dünyanın çeşitli ülkelerinden, farklı kültürlere sahip insanlarının konakladığı otelleri dekore ederken misafirlerin güvenliğini tehlikeye sokacak tasarımlardan kaçınırız. Mesela otel mobilyaları tasarlarken darbelerde zarar verecek kadar köşeli mobilyalar üretmeyiz. Hareketli mobilyaların devrilmesini engellemek için mümkün olduğunca duvara veya zemine monte ederiz. Bunun yanında dolap kapaklarında ve çekmecelerde birinci sınıf sürgü ve menteşe malzemeleri kullanırız.

 

Otel Dekorasyonunda Sadece Mobilya Değil

Otel dekorasyonunda otel mobilyası yanında otel perdesi, otel halısı, banyo mobilyası, otel deri sümen takımları, çalışma masası setleri, otel aydınlatma aksesuarları, tablolar gibi otelin ihtiyaç duyduğu tüm ürünleri anahtar teslim olarak tasarlıyor ve uyguluyoruz. Çünkü otel dekorasyonunda kullanılan eşyaları birbirleri ile uyumlu bir bütün oluşturmalıdır. Prestijli otel mobilyaları alanında yaptığımız projelerde, mekâna uygun, göz alıcı tasarımlara imza atıyoruz. Asortie, otel projelerinde birçok tasarımcıya ilham veren modeller tasarlıyor.

 

Copyright © 2010-2017 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.