HABERLER TANITIM VİDEOLARI
Yeni sezon ev mobilyası modelimiz Sidelya satışa sunuldu.

YENİ MODELİMİZ SİDELYA GRUBU SATIŞA ÇIKTI


Asortie Mobilya, yaşam mekanlarına değer katan eşsiz tasarımlarına bir yenisini daha ekledi. Sidelya klasik salon takımı ve yatak odası takımı bu ay mağazamızda satışa sunuldu.

Satışa sunulduğu günden beri yoğun ilgi gören Sidelya ev mobilyası grubu estetik ve konforun birlikte kombin edildiği muhteşem bir model. Yemek odası takımı, koltuk takımı ve yatak odası takımından oluşan Sidelya yeni sezon için hazırlanmasına rağmen şimdiden yoğun bir talep ile ...

Yeni modelimiz Bedesten klasik yemek odası takımı mağazamızda

YENİ SEZON ÜRÜNÜ BEDESTEN YEMEK ODASI GÖZ ALICI TASARIMI İLE MAĞAZAMIZDA

Sezona yeni modelleri ile hızlı giriş yapan Asortie Mobilya, yeni yemek odası modeli olan Bedesten ile sadelik ve ihtişamı bir arada kombin etti.

Şık ve görkemli tasarımı ile görücülerinden tam not alan Bedesten klasik yemek odası takımı, homelife ceviz rengi ile de klasik mobilya tutkunlarına hitap ediyor. Tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile üretilen Bedesten, konsol, vitrin, masa ve sekiz adet sandalyeden oluşuyor. Kullanıcıların yaşam mekânlarına göre is...

Yeni sezon mobilya modellerinde yaza özel indirim

YENİ SEZON MOBİLYA MODELLERİNDE YÜZÜNÜZÜ GÜLDÜRECEK İNDİRİMLER


Yazın gelmesi ile evini yenilemek isteyenler günün moda trendlerine uygun yeni arayışlara girdi. Evinde rahat ve huzurlu yaşamak isteyenler hayal ettikleri mobilya modelleri ile evlerini yenilemek istiyor.

Evini dekore etmek isteyenlerin tercih ettikleri en önemli husus ise eşyaların estetik ve konforlu olmasıdır. İnsanlar yaşadıkları alanı dekore ederken hiç şüphesiz kendi içi dünyaların...

Yeni ürettiğimiz mobilyalara en iyi ismi bul, büyük ödülü kazan.

YENİ MODELİMİZİ TARİF EDECEK EN GÜZEL İSMİ BUL, GALAXY S3 KAZAN

Klasik mobilya sektörüne kazandırdığımız sayısız modellere bir yenisini daha ekledik. Yaklaşık 8 aylık bir çalışmanın ürünü olan yeni model yatak odası takımı ve yeni model yemek odası takımı için uluslararası bir isim bulmaya karar verdik.

Bu ay sonu mağazamızda satışa sunulacak olan yeni modellerimizin isimlerini facebookta bizi takip eden kullanıcılar bulsun istedik. Bunun için de facebook sayfamızda bir yarışma düzenledik.
...

Klasik Mobilyacılar Artan ve Değişen Talepler Cevap Vermelidir.

EV DEKORASYONUNDA YENİ TREND KLASİK MOBİLYALAR

Çok köklü bir geçmişe sahip olan klasik mobilya aslında her zaman moda olan ve asla eskimeyen bir özelliğe sahiptir. Bazı dönemlerde gerek ekonomik olması gerekse de daha kısa süreli ihtiyaçlara cevap vermesi nedeniyle tercih edilen modern mobilyalar daha popüler olsa da, klasik mobilyanın yeri bir başka.

Son dönemde klasik mobilyaya olan ilgi tekrar altın çağını yaşıyor. Gerek yıllara meydan okuyan sağlamlıkları, gerek el oyması zarif mot...

1
2 3 4 5 6 7 8 9 10 11