klasik köşe koltuk tasarımı
Doha Klasik Köşe Takımı
köşe takımı modelleri
Morocco Köşe Takımı
klasik kapitoneli köşe koltuk
Asalet Klasik Köşe Koltuk Takımı
köşe koltuk modelleri
Şimarık Klasik Köşe Kanepe
mavi köşe koltuk takımı
Diana Klasik Köşe Koltuk Takımı
köşe koltuk tasarımları
Miranda Köşe Koltuk Takımı
köşe koltuk takımı
Athena Klasik Köşe Takımı
yeşil klasik koltuk
Malta Klasik Köşe Takımı

Klasik Tarz Köşe Koltuk Takımları
Yaşam mekanlarında kullanıcıya daha fazla alan sağlayan kullanışlı köşe takımları Asortie Mobilya tasarımları ile artık daha görkemli ve daha şık. Asortie klasik köşe takımlarında estetik ve konforu bir arada sunuyor. Farklı modellere ev sahipliği yapan Asortie, klasik köşe takımı tasarlarken kullanıcının hayallerine ve mekanın estetik dokusuna uygun modeller üretiyor.

En Konforlu ve Lüks Köşe Takımları
Konforu ve lüks tasarımları ile tüm dikkatleri üzerinde toplayan Asortie Mobilya 2014 köşe takımları koleksiyonu Masko mağazamızda görücüye çıktı. Renkli ve asil tasarımların süslediği köşe koltuk takımları birinci sınıf kaliteli malzemeler ile üretilerek uzun ömürlü kullanımıda beraberinde getirmektedir. Günün tüm yorgunluğunu üstünüzden atabileceğiniz konforda dizayn edilen köşe takımları talep ettiğiniz renk ve ölçülerde mekanınıza en uygun şekilde üretilebilmektedir.

Asortie'nin özel köşe koltuk tasarımları ile evinizin en lüks köşesini oluşturabileceksiniz.

Copyright © 2010-2017 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.