İhtişam Klasik Koltuk Takımı
Kral Klasik Koltuk Takımı
Karmen Klasik Koltuk Takımı
Roma Klasik Koltuk Takımı
Antik Klasik Koltuk Takımı
Defne Klasik Koltuk Takımı
Almira Avangard Koltuk Takımı
Yasemin Klasik Koltuk Takımı
Belinda Klasik Koltuk Takımı
Barcelona Koltuk Takımı
Girne Koltuk Takımı
Artemis Klasik Koltuk Takımı
Marbella Klasik Koltuk Takımı
Kapaletti Klasik Koltuk Takımı
Nora Klasik Koltuk Takımı
Apolyon Deri Koltuk Takımı
Arya Chester Koltuk Takımı
Palmida Klasik Koltuk Takımı
Victoria Klasik Koltuk Takımı
Versalice Klasik Koltuk Takımı
Roman Klasik Koltuk Takımı
Chester Koltuk Takımı
Apolyon Klasik Koltuk Takımı
Aristokrat Fiskos Seti
Elita Klasik Koltuk Takımı
Aristokrat Klasik Koltuk Takımı

Koltuk Takımları

Asortie Mobilya, yaşam mekânları için tasarlamış olduğu klasik koltuk takımlarında tamamen özgün tasarımlar üretiyor. Hayalinizdeki mekânı tasarlamak için iç dünyanızı mekâna yansıtan ve siz özel klasik koltuk modelleri üreten Asortie Mobilya, ürünlerinde tamamen doğal ahşap kullanıyor. El işçiliği ile üreten Asortie klasik koltuk takımları yıllara meydan okuyan sağlamlıkta birinci sınıf ahşap ve kumaşlarla hazırlanıyor.

 

Salonlara İhtişam Kazandıran Koltuk Modelleri

Salonların en dikkat çeken unsurları hiç şüphesiz ki koltuk takımlarıdır. Her zaman kullanılan ve en fazla vakit geçirilen mobilyaların başında gelen koltuk takımlarında estetik ve kaliteyi bir arada sunan Asortie koltuk takımı modelleri, kullanıcıya birçok alternatif sunuyor. Mekâna ve kişiye özel olarak üretilen klasik koltuk takımları el işçiliği oyma sanatının mükemmel motifleri ile süsleniyor. Mekâna zengin bir stil kazandıran Asortie koltuk takımları, ihtişamlı olduğu kadar konforlu olmaları ile de ilgi görüyor.

 

Klasik Koltuk Takımları

Klasik mobilya, diğer tarzlara göre daha zengin ve gösterişli yapıları ile yaşam mekânlarına değer kazandırıyor. Asortie Mobilya, evlerde en çok kullanılan salon takımlarında genellikle klasik mobilyanın olmazsa olmaz ana unsuru olan el oymacılığını tercih ediyor. Doğal ahşaptan el işçiliği ile yapılan oyma motifleri klasik koltuk takımlarına farklı bir hava kazandırıyor. Yaşam mekânlarının daha gösterişli olmasını isteyen kullanıcılar tarafından tercih edilen klasik koltuklarda birinci sınıf kumaşlar kullanılıyor.

 

Salon Takımlarında Standartları Aştık

Genellikle iki kanepe ve iki adet berjerden oluşan klasik koltuk takımları, mekanın büyüklüğüne göre sehpa takımı ile de desteklenebiliyor. Fakat Asortie, salon takımlarında bu kalbının dışında üretim yapıyor. Yaşam alanında kullanıcıya maksimum alan bırakan tasarımlara imza atıyor. Mekanın ölçüsüne göre özel olarak üretilen salon takımlarında bazen tek berjer tercih edilirken, bazen de daha fazla berjer tercih ediliyor.

 

Hijyenik ve Dayanıklı Salon Takımları

Salon takımları evlerde çok sık kullanıldıklarından dolayı diğer eşyalara göre daha çabuk kirlenebilmekte veya deforme olabilmektedir. Asortie Mobilya, salon takımlarında kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanıyor. Salon takımlarında kullandığımız ahşap kısımlar dayanıklı ağaçlardan tercih edilirken, kaplama kısımlarında birinci sınıf leke tutmayan kumaşlar kullanılıyor. Kalite ve sağlık standartlarına uygun olarak üretilen klasik koltuk takımları salonlarda daha rahat ve daha uzun süreli kullanım sağlıyor.

 

Asortie Mobilya kalitesi ile üretilen lüks koltuk takımları ile sizde yaşam alanlarınızda estetiği ve konforu bir arada yaşayın.