Vestiyer Modelleri

Düzenli ve mutlu bir hayatın yaşandığı ev, ancak ve ancak kaliteli mobilyalar ve uygun aksesuarlar ile mümkün olabilmektedir. Evin genel odalarında kullanılan grup ve takımlara ek olarak, antre ve hol gibi nispeten boş olan kısımlar da kullanış amacına uygun mobilyalar ile doldurularak genel bir özen ve tertip duygusu yaşanabilmektedir. Vestiyerler bu anlamda ülkemiz ve dünyada en çok tercih edilen ek mobilya konumundadır.

Günümüzde sık kullanılan bir kelime olmasa da vestiyer nedir sorusunun cevabı açıktır. Evin girişinde kullanılan ve özünde bir dolap olan bu mobilya, eve girip çıkılırken lazım olabilecek tüm eşyaların düzenli bir şekilde saklanabildiği bir ev eşyasıdır. Vestiyer ne demek sorusuna daha basit bir cevap vermek gerekirse, ev girişi dolabı olarak da özetlenebilmektedir.

vestiyer-modeli

Vestiyer modelleri her ne kadar birbirlerine benzer gibi tahmin edilseler de, genel anlamda bu kanı tamamı ile yanlıştır. Kullanılış amacı basit ve sıradan olsa da, evdeki insan sayısı, kullanacak kişilerin yaşı veya bireylerinin gereksinimlerine göre boyut ve özellikleri değişim gösterebilecek olan bu mobilyalar, insanlara büyük kolaylık sağlamaktadır. Ayakkabı, mont, palto ve benzeri dış ortam kıyafetlerinin dizilip, ihtiyaç halinde hızlı biçimde ulaşılabilmesini sağlayan mobilya, ortaya çıkabilecek karışıklık ve eşya kayıplarının da önüne geçmektedir. Anahtar, çanta, telefon ve benzeri eşya ve aksesuarları da muhafaza eden dolap, evlerin vazgeçilmez yardımcılarından birisidir.

Firmamız mobilyacılık sektörünün her alanında olduğu gibi bu türde ihtiyaçlarınıza da hızlı ve ekonomik çözümler sunmaktadır. Her geçen yıl modern vestiyer modelleri başlığı altındaki çeşitlerimize yenilerini eklerken, klasik modellerimizde ise istek ve eleştirileriniz doğrultusunda değişim ve yenileme çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Bu sayede sizlere sunduğumuz vestiyer modelleri masko mobilyacılar kenti genelinde en geniş yelpazeye sahip durumda olarak, her türden talebi karşılayacak zenginliğe ulaşmış bulunuyoruz. Sektörde karşılaşabileceğiniz en uygun vestiyer fiyatları sizler ile buluşturarak bizlere göstermiş olduğunuz ilgi ve alakaya karşılık vermeye gayret ediyoruz. En güncel modeller ve fiyatlar için web sitemizi ziyaret edebilir veya firma yetkililerimize ile görüşerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Asortie Mobilya

Masko Mobilya Kenti 4B Blokta bulunan 1350 metrekare mağazamızda başka yerlerde arayıpta bulamadığınız birçok model ile sizleri misafir etmekten mutluluk duyarız.

4 thoughts on “Vestiyer Modelleri

 • 30 Ekim 2013 at 09:22
  Permalink

  vestiyerler bir evin olmazsa olmazıdır. modern vestiyer modelleri sayesinde hem eşyalarınızı düzenli bir şekilde muhafaza edebiliyorsunuz hem de evinize şık bir hava katmış oluyorsunuz.

  Reply
 • 31 Ekim 2013 at 09:31
  Permalink

  vestiyer modeli seçilirken bence de evdeki kişi sayısına ve kullanım sıklığına göre seçim yapılmalı aksi halde küçük bir vestiyer alırsanız eğer kapaklı değilse bir de evinizin girişi çok dağınık gözücektir.

  Reply
 • 01 Kasım 2013 at 09:28
  Permalink

  antresi geniş olanlar için büyük vestiyer modellerini tavsiye ederim özellikle yatak odasında dolap sıkıntısı çekiyorsanız kullanmadığınız çoğu eşyanızı koyabiliyorsunuz.

  Reply
 • 22 Kasım 2013 at 10:16
  Permalink

  Vestiyer dediğimiz şey portmanto değil mi aslında. ya da eğer değilse aralarındaki farkı merak ettim.

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You might also likeclose