TV Ünitesi Fiyatları ve Modelleri

Televizyon izlemeyi daha keyifli hale getirdiği gibi, evinizin daha daha estetik bir görünüme sahip olmasını sağlayan tv üniteleri, çeşitli özelliklerde farklı tasarımları barındırıyor.

Evlerde görmeye alıştığımız son yılların gözde mobilyalarından biri olan tv ünitelerine yine son dönemlerde rastladığımız gizli bölmeler, çekmeceler ve kitaplık gibi eklenebilir raflardan oluşan tasarımlar eşlik ediyor.
Tv ünitesi salon ve oturma odalarında kullanılan çeşitli dizaynlarla alıcıların beğenisine sunulan bir ürün. Mobilya üretimi yapan firmaların birçoğu başlarda bu üretimi gerçekleştirmeseler de, son zamanlarda kampanyalar ve oturma ile salon takımlarına uygun tv üniteleri üretmek açısından büyük bir rekabet içerisindeler. Salon takımına, oturma odası takımına uygun tv üniteleri, evin her köşesine tarzı yansıtabilmeniz için takım olarak satılıyor.

Tv ünitesi fiyatları, geniş fiyat farklılığının bulunduğu bir alan. Standart üretimlerde 100 tl den başlayan fiyatların 2.000 tl’ye kadar yükseldiğini görüyoruz. Yapımı ve özelliği düşünüldüğünde uygun fiyatlarda tv ünitesi alan kullanıcıların da oldukça memnun olduğu görülüyor. Bazı firmalarda tv ünitesi fiyatları oturma odası fiyatıyla eş tutuluyor. Ancak konsept ürünler almak hem bütçeniz için faydalı olacak, hem de bir bütün olarak alışverişinizi tamamlamış olacaksınız. Farklı yerlerden alınan mobilyalar daha yüksek meblağlar tutuyor. Konsept ürünler alarak fiyatları kendiniz için daha uygun hale getirebilirsiniz.

tv-unitesi

Tv ünitelerinde önceki üretimlere bakıldığında açık raflar ve sadece televizyon yerleştirilmek için oluşturulmuş tasarımlar görülüyor. Günümüzde tv ünitelerinin de gelişmesi, yoğun talebin yeni tasarımlara ve kullanışlılığa yönelmesine neden oldu. Bu durum rafların gizlenmesine, görünürdeki dağınıklığın ortadan kaldırılmasına ve ihtiyaca göre küçük bölmeler oluşturulmasını sağladı. CD koymak için özel bölmeler, kitaplarınızı koyabilmeniz için ayrı şık raflar, biblo ve süs eşyalarınızı dizebileceğiniz dekoratif tasarımlar, sizi kabloları görmeyeceğiniz ve evinizde şık bir alan oluşturacağınız bir düzene itiyor.

 

Asortie Mobilya

Masko Mobilya Kenti 4B Blokta bulunan 1350 metrekare mağazamızda başka yerlerde arayıpta bulamadığınız birçok model ile sizleri misafir etmekten mutluluk duyarız.

18 thoughts on “TV Ünitesi Fiyatları ve Modelleri

 • 14 Eylül 2013 at 20:47
  Permalink

  Önceden insanlar duvardan duvara vitrinlerin orta kısımlarını TV sehpası olarak kullanıyordu. Ama plazma TV’ler çıktıktan sonra şimdi TV üniteleri kalkıyor. Artık televizyonlar duvara asılıyor. Ama küçük TV sehpaları da kullanılıyor.

  Reply
 • 14 Eylül 2013 at 20:50
  Permalink

  TV sehpası fiyatlarını 100 TL ile 2000 TL arasında yazmışsınız. Ben çok aradım ama 100 TL ye TV ünitesi bulamadım. Belki hazır malzemeden yapılan cam TV sehpası modelleri var. Belki onlar çok ucuz olabilir.

  Reply
 • 14 Eylül 2013 at 20:56
  Permalink

  Resimdeki beyaz altın varaklı klasik duvar ünitesi ne kadar acaba. Bir de bu TV ünitesi şeklinde istenilen ölçüde yapılabiliyor mu?

  Reply
 • 15 Eylül 2013 at 11:00
  Permalink

  tv üniteleri gerekli bir mobilya bence. Ama bazı ucuz tv üniteleri var. Helen birde metal ayaklar üzerine cam ile yapılmış tv sehpaları var. Bunlar evlerde çok tehlikeli. Hele birde çocuklu aileler kesinlikle almamalı.

  Reply
 • 16 Eylül 2013 at 03:29
  Permalink

  TV sehpası almak için Modoko’ya gittim ama güzel TV ünitesi modelleri görmedim. Bu hafta sonu Masko mobilya kentine gittim. Asortie dahil birçok klasik mobilya mağazasını gezdim. Çok güzel modeller vardı. Ben Asortie’den Belinda TV ünitesi adında bir modelin sadece alt kısmını aldım

  Reply
 • 23 Eylül 2013 at 22:04
  Permalink

  Bana da 84 ekran plazmanın sığacağı bir TV sehpası veya komple duvar ünitesi lazım. İnternette araştırma yaparken Asortie web sayfasını buldum. Çok farklı ve ihtişamlı KLASİK TV ÜNİTELERİ var. Ama bunlar benim boyumu aşar.

  Reply
 • 24 Eylül 2013 at 16:50
  Permalink

  TV ünitesi modellerinde oyma ve varak olması bence çok gereksiz olmuş. Zaten çok önemli bir materyal değil. Hatta en mantıklısı da plazmayı kendi aparatı ile direkt duvara monte etmek

  Reply
 • 24 Eylül 2013 at 16:52
  Permalink

  TV ünitesi ile duvar ünitesinin farkı ne onu anlamadım. Bazı yerde tv ünitesi bazılarında da duvar ünitesi diye geçiyor. Arka kısmında pano olan duvar ünitesi mi oluyor acaba.

  Reply
 • 01 Ekim 2013 at 19:29
  Permalink

  lütfen.. milano klasik yatak odası takımının fiyatını öğrenebilirmiyim..

  Reply
  • 08 Ekim 2013 at 21:53
   Permalink

   Merhaba Serpil Hanım
   Milano yatak odası fiyatını öğrenmek için lütfen info@asortie.com adresine mail atınız. Satış departmanındaki arkadaşlarımız size mobilya fiyatları ile ilgili bilgi verecektir.

   Reply
 • 09 Ekim 2013 at 19:05
  Permalink

  Klasik tv ünitesi fiyatları çok pahalı. Gerçi oymalı mobilya oldukları için pahalı ama bizi aşar be kardeş

  Reply
 • 10 Ekim 2013 at 18:27
  Permalink

  TV ünitesi modelleri arıyordum bu siteye düştüm 🙂 Bu modelleri beni aşar abi. Bana en fazla 500-600 TL lik bir plazma ünitesi lazım

  Reply
 • 11 Ekim 2013 at 20:37
  Permalink

  Eve komple cam olan TV sehpası aldım ama şimdi çocuk olunca tehlikeli olamaya başladı. Ben de ahşap tv ünitesi aldım

  Reply
 • 14 Ekim 2013 at 10:19
  Permalink

  Panolu tv üniteleri çok hoşuma gidiyor.

  Reply
 • 16 Ekim 2013 at 11:01
  Permalink

  Krem rengi tv ünitesi modeli çok sade. Modern koltuk takımları ile dahi kullanılabilir.

  Reply
 • 01 Kasım 2013 at 15:42
  Permalink

  klasik tv üniteleri eskiden bu kadar yaygın değildi. çok güzel tv üniteleri var artık.

  Reply
 • 20 Kasım 2013 at 10:29
  Permalink

  klasik tv üniteleri harika görünüyor. el emeği var hepsinde belli ediyor kendini.

  Reply
 • 22 Kasım 2013 at 11:51
  Permalink

  TV ünitesi almayı düşünüyoruz. klasik tv ünitelerinden seçim yapıcaz ama aynı zamanda kullanışlı da olması gerek benim için.

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You might also likeclose