Saray Mobilyaları

Hoş tasarımlar, göz alıcı ürünler ve sizi hayal dünyasına taşıyacak kadar gösterişli saray mobilyası modelleri ile şıklıklar. Kısacası bir mekânı mekân yapan şey olan mobilyalar. Büyük uğraşlar ve gerçek deneyimlerle kâğıda aktarılan çizimlerin hayata geçirilmesi ile oluşan daimi ve göz alıcı şıklık. Bu gerçek bir serüven!

Dünya Zenginleri Asortie Mobilyayı Tercih Ediyor

Yarım asıra yakın tecrübe ve birikimlerimizle sizi siz olarak, yaşadığınız ortamlarda yansıtmaya çalışmaktan mutluluk duyduk. Ürettikçe farklılaştık farklılaştıkça yepyeni fikirlerle yepyeni tasarımlara ve başarılara imza atmaya devam ettik. Sizin için size özel her mekânı sizi yansıtacak şekilde tasarlamak bize her zaman yeni ilham kaynakları oluşturdu. Asortie Mobilya olarak her zaman gerçek ve en farklı tasarımlara imza atmayı başardık.


Asortie Mobilya Koleksiyonundan Padişah Tahtı
klasik-padisah-tahti

Yalnızca Türkiye’de değil Dünya’nın her yerinde şıklığımızı yaymayı hedefledik ve bunu kısa sürede başardık. Yurt dışında en şık dizaynlara yaratıcılık yaptık. Dünya zenginlerinin alışverişte ve şıklıkta ilk ve tek adresi olmayı başardık. Biz İstanbul’un adını dünyaya tasarladığımız saraylara layık mobilyalarla yaydık.

Krallara Layık Saray Mobilyaları ile Tarzınızı Yanısıtın

Ünlü İtalyan Mimarı Anacletto Mariani ile ortak çalışmalar yapan Asortie Mobilya Türk, İtalyan ve Arap motiflerini tekbir çizgide birleştirerek gerçek bir kültür zenginliğiyle gerçek şıklıklar yaratmaya devam ediyoruz. Türkiye’de ve Dünya’da yapmış olduğumuz onca otel tasarımının yanında birçok ülkenin devlet başkanlarının toplantı ve VİP salonlarını da tasarlamaya devam ediyoruz..


Saray Havasını En Güzel Yansıtan Saltanat Yemek Odası Takımı
saltanat-yemek-odasi-takimi

Klasik saray mobilyaları ile yaşadığınız ve çalıştığınız ortamlara olağan üstü şıklık ve gösterişi getirmeye devam ediyoruz. Bu işe gönül vermeye başladığımızda benimsediğimiz ilkeleri hala kollayıp savunmamızda bizim çizgimizde sağlıklı, kaliteli ve hızlı adımlarla ilerlememize sonsuz fayda sağlıyor.

Klasik Mobilya ile İhtişam, Zarafer ve Konfor Bir Arada

Sizde yaşam alanlarınızı dünya zenginlerinin tercih ettiği saray mobilyaları ile donatmak istiyorsanız, sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacak uzman mimari ekibimiz ve sanatkar mobilya ustalarımız, satış sorumlularımız ile kordineli olarak sizinle en iyi şekilde ilgilenerek, en doğru ürünleri seçmenizde size yardımcı olacaktır.

Asortie Mobilya

Masko Mobilya Kenti 4B Blokta bulunan 1350 metrekare mağazamızda başka yerlerde arayıpta bulamadığınız birçok model ile sizleri misafir etmekten mutluluk duyarız.

28 thoughts on “Saray Mobilyaları

 • 31 Ağustos 2013 at 18:39
  Permalink

  Dünyadaki saray mobilyalarının çoğu Türkiye’den gidiyormuş. Saray dekorasyonunda genellikle hiçbir yerde olmayan farklı tasarımlar, oymalı mobilyalar ve varak işlemeler kullanılıyor.

  Reply
 • 04 Eylül 2013 at 18:00
  Permalink

  Saray mobilyaları gibi gerçekten. Resimdeki klasik koltuk takımı modeli kelimenin tam anlamı ile mükemmel bir tasarım. Asortie Mobilya kendine yakışanı yapmış

  Reply
 • 05 Eylül 2013 at 12:55
  Permalink

  Bunlara saray mobilyası demek bile haksızlık olur. İkinci resimdeki klasik yemek odası takımındaki sandalyeler nasıl birşey anlamadım valla. Bunlar el oyması mobilya ise tam bir sanat harikası olmuşlar

  Reply
 • 06 Eylül 2013 at 16:19
  Permalink

  Asortie’nin mobilya modelleri gerçekten saray mobilyası kıymetinde. Ortadaki padişah tahtı gibi olan klasik koltuk çok ihtişamlı. Komple altın varak yerine gümüş varak ile de yapılabilirdi.

  Reply
 • 06 Eylül 2013 at 22:55
  Permalink

  Selçuk Bey Merhaba

  Öncelikle mobilyalarımız için yapmış olduğunuz değerli yorumunuz için teşekkür ederiz.

  Resimde gördüğünüz klasik koltuk tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile üretilmiştir. Resimdeki altın varak da el işçiliğinizden uyugulanmıştır. Arzu edilirse gerçek gümüş varak işlemeler ile de renklendirilir.

  Reply
 • 07 Eylül 2013 at 00:28
  Permalink

  Asortie web sayfasını gezdim. Haberin içindeki oymalı koltuk takımının diğer resimlerini de gördüm. Bu koltuk takımı modeli hakikaten bir harika… Bayıldım ben bu koltuk takımına !!! İnşallah büyük bir evim olunca almak isterim. O zaman Asortie bana bu yazdıklarımdan dolayı indirim de yapar artık 🙂 🙂

  Reply
 • 07 Eylül 2013 at 00:30
  Permalink

  Merhaba Narin Hanım

  Değerli ve samimi yorumunu zihin teşekkür ederim. Hayalini kurduğunuz evin dekorasyonunu yapmayı ve mobilyalarını vermeyi çok isteriz. Si şimdiden Asortie mağazalarında beğendiğiniz bir ürünü %15 indirim ile alabilirsiniz 🙂 saygılarımızla

  Reply
 • 08 Eylül 2013 at 19:18
  Permalink

  Bu yemek odası takımı Lale Devri dizisindeki yemek odası mobilyasına benziyor. Belki aynısı da olabilir. Çok ağır ve gösterişli bir model olmuş ama. Eline sağlık Asortie… 🙂

  Reply
 • 10 Eylül 2013 at 21:46
  Permalink

  Saray mobilyaları alalım da, fiyatı ile ilgili bilgisi olan var mı? Ben iki hafta önce Ankara siteleri de gezdim. Oradaki mobilyalar çok gösterişli ama kalitesi düşük bence. Eğer gerçekten saray mobilyası almak istiyorsanız biraz paraya kıyıp Modoko veya Masko’ya gideceksiniz. Bu iş için Asortie gerçekten de güzel bir tercih.

  Reply
 • 12 Eylül 2013 at 11:38
  Permalink

  Google de saray mobilyası yazdım. İlk asortie mobillta web sayfası çıktı. Gerçekten güzel bir site ve kaliteli mobilya modelleri var. Otel mobilyası bakıyorduk ama bu siteye girmen güzel oldu

  Reply
 • 14 Eylül 2013 at 22:31
  Permalink

  Resimdeki padişah tahtı ev mobilyası olarak kullanılamaz ki. Belki bir TV proğramında veya filmde kullanılabilir ama bu tarz koltuk modelleri evlerde çok uygun olmazlar

  Reply
 • 15 Eylül 2013 at 11:04
  Permalink

  Bunlara saray mobilyası demek bile az kalır. Herbiri mükemmel bir tasarım. Hele gül desenli klasik koltuk takımı harika ötesi bir dizayn.

  Reply
 • 18 Eylül 2013 at 22:09
  Permalink

  Merhamet dizisindeki mobilya modelleri saray mobilyası kıvamında. Bir de doksanlar dizisindeki klasik mobilya modellerini beğeniyorum. Asortie Mobilya’nın Lale Devri dizisine sponsor olduğunu biliyorum ama acaba bu dizlere de sponsor olmuş mu?

  Reply
 • 18 Eylül 2013 at 22:12
  Permalink

  Dilhan Hanım Selamlar,

  Sizin de söylediğiniz gibi Lale Devri dizisine Asortie Mobilya olarak sponsor olduk. Ama bahsettiğiniz diğer dizilerle ilgili bir sponsorluk anlaşmamız yoktur. Saygılarımızla

  Reply
 • 21 Eylül 2013 at 13:27
  Permalink

  Google’da SARAY MOBİLYASI diye aratınca bu sayfa çıktı. Asortie Mobilya’yı daha önce duymamıştım. Web sayfalarındaki KLASİK MOBİLYA MODELLERİ’ni görünce çok beğendim ve firmaya telefon açıp bilgi aldım. Çok ilgililer. Tüm sorularıma çok açık ve bıkmadan cevap verdiler. Ben de bu kibarlıklarına karşılık bu yazıyı yazmayı uygun buldum. Çok iyi bir firma

  Reply
 • 23 Eylül 2013 at 22:13
  Permalink

  Aslında saray mobilyası demek biraz daha abartılı ve süslü klasik mobilya demek. Eğer saray mobilyası nasıl birşey diye merak ediyorsanız, MASKO tam size göre.

  Reply
 • 01 Ekim 2013 at 17:25
  Permalink

  Saray mobilyaları insanda farklı bir iz bırakıyor. Adamlar çok lüks yaşıyor hayatı. Koltuk takımları sanki padişah tahtı gibi.

  Reply
 • 04 Ekim 2013 at 15:36
  Permalink

  Yemek masasının sandalye modelleri çok güzel. Daha önce hiçbir yerde görmedim bunu. Elinize sağlık Asortie Mobilya

  Reply
 • 08 Ekim 2013 at 22:06
  Permalink

  Saray gibi bir evim olursa saray mobilyası da alırım. İnşallah

  Reply
 • 09 Ekim 2013 at 19:24
  Permalink

  Gerçekten bunlar saray mobilyaları gibi

  Reply
 • 10 Ekim 2013 at 18:41
  Permalink

  En üst resimdeki gül motifli klaisk koltuk takımı modelini Asortie Mobilya’da gördüm.

  Reply
 • 11 Ekim 2013 at 20:23
  Permalink

  İnşallah yeni aldığım daireyi teslim alırsam mutlaka salonu klasik koltuk ve klasik yemek odası ile döşeyeceğim

  Reply
 • 14 Ekim 2013 at 10:28
  Permalink

  Asortie Mobilya mağazasını gezdim. Mobilya modelleri gerçekten saray mobilyası gibi. Mağazalarının iç dizaynı da harika

  Reply
 • 16 Ekim 2013 at 11:11
  Permalink

  Saray mobilyası almak için Asortie güzel bir tercih.

  Reply
 • 17 Ekim 2013 at 15:25
  Permalink

  Asorti Mobilya’nın web sayfasındaki mobilya modellerini gördüm. Hepsi saray mobilyası gibi

  Reply
 • 28 Ekim 2013 at 22:24
  Permalink

  Saray mobilyası olması için illa oyma ve altın varak olması gerekiyor mu??? Bazı modern mobilya modelleri saray mobilyası gibi.

  Reply
 • 01 Kasım 2013 at 16:06
  Permalink

  son zamanlarda izlediğimiz diziler sayesinde artık saray mobilyaları ile dekore etmek istiyoruz evlerimizi.

  Reply
 • 22 Kasım 2013 at 12:04
  Permalink

  saray mobilyaları kavramı günümüzde çok yaygınlaştı. özellikle son zamanlarda meşhur olan dizilerle birlikte insanlar artık mobilyalarına daha özen göstermeye başladılar. bundan dolayı da talebe göre mobilyalar tasarlanmaya başladı.

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You might also likeclose