Romantik Yatak Odası Takımları

Asortie Mobilya 01 Eylül 2013 22

Romantizm, evinizin her yerine yansıtabileceğiniz, aynı zamanda aksesuarlarla destekleyebileceğiniz bir akım. Farklı tarzları romantizme uyarlayabileceğiniz gibi, var olan dekorasyonunuzu değiştirme aşamasında da bazı ipuçlarından yararlanabilirsiniz.

Romantik stil, romantik yatak odaları için kullanabileceğiniz belirli özellikleri keşfetmenizde size yardımcı olacaktır. Romantizmin göstergesi olarak yatak odanızda dantellerden ve mumlardan, kokulu çiçeklerden yararlanabilirsiniz.

Bu yöntem, yatak odanızın havasını değiştirmeye, mobilyalarınıza daha yumuşak bir görünüm vermeye yardımcı olacaktır. Romantik yatak odası mobilyalarında açık renklere, açık renk ahşap kullanımına ve beyaz tonlarına rastlamanız olası. Boğucu ve yoğun bir havadan kaçınmak için mobilyalarınızda açık renkleri ve yumuşak çizgileri tercih etmelisiniz. Farklı ve özel olmasını istediğiniz yatak odanızı uçuk renkler ve uçuşan perdelerle süslemek de romantizmi ön plana çıkaracaktır.

romantik-yatak-odasi

Yatak odası modelleri kullanışlılığın, konforun yanı sıra artık farklı tarzlara hitap etmeyi de hedefliyor. Mobilya seçiminde romantizmi ön planda tutacaksanız, eşyaların ağır ve koyu renkli olmamasına dikkat etmelisiniz. Desenli ve boncuklu kumaşlardan kaçınmalı, işleme kullanmak istiyorsanız danteli tercih etmelisiniz. Geniş dolaplar ve kullanışsız koyu renkli komedinler romantik görünümün etkisini azaltacaktır.

Yumuşak ve sade bir görünüm vermek istediğiniz etkiyi kuvvetlendirecektir. Romantik yatak odaları modellerinde kullanılabilecek en popüler renkler uçuk pembe ve beyaz. Bu tonları yatak odanızda kullanacağınız aksesuarlarla tamamlamak sizin elinizde. Mumların ve loş bir aydınlatmanın romantizmin en bilinen ibareleri olduğunu unutmamalısınız. Fazla eşyanın olduğu, dağınık bir ortamda romantik yatak odaları ile bile mümkün olmayacaktır. Ortamınıza mobilyalarınızla uyum sağlayacak bir düzen hakim olmalı.

Romantik yatak odası takımları seçeneklerinde oymalar ve karmaşık desenler kullanılmıyor. Romantizmi öldürmemek adına siz de karmaşık desen ve kumaşlardan, ağır ve hantal görünümlü mobilyalardan uzak durmalısınız. Romantizm barındıran yatak odalarında şık abajur ve lambalar, yer yer ipekten perdeler tamamlayıcı unsurlar olarak karşımıza çıkıyor. Sade ve şık aynı zamanda hoş bir örtüyle kaplanmış bir yatak, yatak odanızın en dikkat çekici eşyası haline gelebilir. Duygusal anların tadını çıkartabileceğiniz romantik yatak odaları, kişiye özel tasarımlardan ilham alarak üretilen yeni tasarımlarla kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

BENZER KONULAR

22 Yorum »

 1. Leyla Nesirli 04 Eylül 2013 at 18:09 - Cevapla

  Yatak odası takımlarını romantik hale getirmek istiyorsanız pembe veya kırmızı renkleri tercih etmeniz gerekir. Birde yatak odası takımına cibinlik eklersiniz çok daha havalı oluyor.

 2. Kadir Çalık 05 Eylül 2013 at 12:59 - Cevapla

  Resimdeki yuvarlak yatak odası modeli çok hoş. Yatağın rengi de çok güzel. Eğer romantik ve farklı olmasını istiyorsanız alabilirsiniz. :)

 3. Arzu Şahinkaya 06 Eylül 2013 at 16:13 - Cevapla

  İki yatak odası takımı da kırmızı kumaş ile kaplanmış. Bu yılın modası kırmızı kumaş mı?

 4. Selçuk Nadir 06 Eylül 2013 at 16:15 - Cevapla

  Bu yılın moda rengi kırmızı değil mürdüm tarzı. Birçok klasik mobilya firmasının vitrininde mürdüm rengi mobilyalar var. Masko ve Modoko’da da mürdüm rengi ağır basıyor.

 5. İrem İLGAZ 06 Eylül 2013 at 23:06 - Cevapla

  Resimdeki kırmızı yatak odası takımındaki oyma motifleri çok ihtişamlı olmuş. Yapanın eline sağlık… Asortie mobilyayı tebrik ederim

 6. Nesrin Halim 07 Eylül 2013 at 00:35 - Cevapla

  Yatak odası takımlarında kullanacağınız yatağa da çok dikkat edin. Mutlaka ortopedik yatak kullanmak lazım

 7. Serap Artem 10 Eylül 2013 at 21:42 - Cevapla

  Bu yuvarlak yatak odası takımı çok harika olmuş. Rengi çok iddialı… Komodinler ve tuvalet masası ile karyola çok uyumlu yapılmış.

 8. Haki Bilgin 12 Eylül 2013 at 17:01 - Cevapla

  Ben Asortie Mobilya mağazasında bu yatak odası takımını inceledim. Dolabın kapağını açınca içinde led ışık yanıyor. Çok harika yapmışlar. Birde kapaklarda frenli menteşe kullanmışlar. Hem ses yapmıyor hem de güvenli

 9. Şadi Tanrıverdi 04 Ekim 2013 at 22:26 - Cevapla

  Wawwww. Harika bir yatak odası takımı olmuş bu ya… Farklı bir tasarım ile saray mobilyası gibi olmuş

 10. Kader Kolcu 08 Ekim 2013 at 22:13 - Cevapla

  Eğer yatak odası büyük ise yuvarlak yatak odası takımı güzel durur. Ama oda küçük ise yuvarlak karyola çok yer kaplayacağı için güzel olmaz.

 11. Güler ERTEMİZ 09 Ekim 2013 at 18:32 - Cevapla

  Neden her iki yatak odası takımında da kırmızı kumaş tercih edilmiş. Acaba bu sene kırmızı kumaş mı moda

 12. Ilgaz 10 Ekim 2013 at 18:53 - Cevapla

  Yatak odasında romantizm istiyorsanız yatak odası takımının rengini kırmızı, mürdüm, vişne çürüğü gibi renklerden seçmek lazım

 13. Gonca ALLAN 11 Ekim 2013 at 20:29 - Cevapla

  Bu yatak odası takımları harika yaaa. Bunları dolapsız olarak da alabiliyormuyuz acaba

  • Asortie Mobilya 11 Ekim 2013 at 20:30 - Cevapla

   Gonca Hanım Merhaba,

   Asortie yatak odası takımlarını istediğini ölçü ve renk seçenekleri ile alabileceğiniz gibi dolapsız olarak da satın alabilirsiniz. Mobilya modellerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

 14. Şükran Güngöl 14 Ekim 2013 at 10:33 - Cevapla

  Yuvarlak yatak odası takımı ham rengi hem de tasarımı ile müthiş olmuş. Bunun dolabı nasıl acaba

 15. Süreyya Acem 14 Ekim 2013 at 18:46 - Cevapla

  Yatak odasının rengi çok güzel. Bu yatak odasının ahşap kısımları parlak siyah kumaş rengi de koyu kırmızı olabilirdi. O zaman biraz daha patlardı.

 16. Ayşe Nazlı Can 16 Ekim 2013 at 13:47 - Cevapla

  Bu yatak odası takımları muhteşem ötesi olmuş. Bülent ablanın tabiriyle fevkaladenin fevkinde :)

 17. Aydemir 17 Ekim 2013 at 10:44 - Cevapla

  Romantik bir yatak odası, sadece yatak odası takımı ile olmaz. Halı, duvar kağıdı, perde ve yatak örtüsü ile birlikte uyumlu bir kombin oluşturmak lazım.

 18. Ebru Dadaş 28 Ekim 2013 at 22:20 - Cevapla

  Yatak odası takımlarında ortopedik yatak kullanmak lazım

 19. münire 01 Kasım 2013 at 16:10 - Cevapla

  yuvarlak yatak odası modelleri modern yatak odası takımlarında sıklıkla karşılaştığımız modeller ama yukarıdaki yuvarlak klasik yatak odası takımı gerçekten sıradışı bir model olmuş harika görünüyor

 20. Zahide Yılmaz 19 Kasım 2013 at 23:27 - Cevapla

  Kırmızı kumaş yatak odası takımına çok yakışmış. Patlatmış resmen

 21. Şule 22 Kasım 2013 at 12:06 - Cevapla

  yatak odası modelleri arasında asortienin ürünleri arasında en sevdiğim model yuvarlak yatak odası modeli. klasik yatak odası takımlarında bu kadar ihtişamlı modeller başka mağazada görmedim ben.

YORUM YAPABİLİRSİNİZ »

Güvenlik *