Romantik Yatak Odası Takımları

Romantizm, evinizin her yerine yansıtabileceğiniz, aynı zamanda aksesuarlarla destekleyebileceğiniz bir akım. Farklı tarzları romantizme uyarlayabileceğiniz gibi, var olan dekorasyonunuzu değiştirme aşamasında da bazı ipuçlarından yararlanabilirsiniz.

Romantik stil, romantik yatak odaları için kullanabileceğiniz belirli özellikleri keşfetmenizde size yardımcı olacaktır. Romantizmin göstergesi olarak yatak odanızda dantellerden ve mumlardan, kokulu çiçeklerden yararlanabilirsiniz.

Bu yöntem, yatak odanızın havasını değiştirmeye, mobilyalarınıza daha yumuşak bir görünüm vermeye yardımcı olacaktır. Romantik yatak odası mobilyalarında açık renklere, açık renk ahşap kullanımına ve beyaz tonlarına rastlamanız olası. Boğucu ve yoğun bir havadan kaçınmak için mobilyalarınızda açık renkleri ve yumuşak çizgileri tercih etmelisiniz. Farklı ve özel olmasını istediğiniz yatak odanızı uçuk renkler ve uçuşan perdelerle süslemek de romantizmi ön plana çıkaracaktır.

romantik-yatak-odasi

Yatak odası modelleri kullanışlılığın, konforun yanı sıra artık farklı tarzlara hitap etmeyi de hedefliyor. Mobilya seçiminde romantizmi ön planda tutacaksanız, eşyaların ağır ve koyu renkli olmamasına dikkat etmelisiniz. Desenli ve boncuklu kumaşlardan kaçınmalı, işleme kullanmak istiyorsanız danteli tercih etmelisiniz. Geniş dolaplar ve kullanışsız koyu renkli komedinler romantik görünümün etkisini azaltacaktır.

Yumuşak ve sade bir görünüm vermek istediğiniz etkiyi kuvvetlendirecektir. Romantik yatak odaları modellerinde kullanılabilecek en popüler renkler uçuk pembe ve beyaz. Bu tonları yatak odanızda kullanacağınız aksesuarlarla tamamlamak sizin elinizde. Mumların ve loş bir aydınlatmanın romantizmin en bilinen ibareleri olduğunu unutmamalısınız. Fazla eşyanın olduğu, dağınık bir ortamda romantik yatak odaları ile bile mümkün olmayacaktır. Ortamınıza mobilyalarınızla uyum sağlayacak bir düzen hakim olmalı.

Romantik yatak odası takımları seçeneklerinde oymalar ve karmaşık desenler kullanılmıyor. Romantizmi öldürmemek adına siz de karmaşık desen ve kumaşlardan, ağır ve hantal görünümlü mobilyalardan uzak durmalısınız. Romantizm barındıran yatak odalarında şık abajur ve lambalar, yer yer ipekten perdeler tamamlayıcı unsurlar olarak karşımıza çıkıyor. Sade ve şık aynı zamanda hoş bir örtüyle kaplanmış bir yatak, yatak odanızın en dikkat çekici eşyası haline gelebilir. Duygusal anların tadını çıkartabileceğiniz romantik yatak odaları, kişiye özel tasarımlardan ilham alarak üretilen yeni tasarımlarla kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Asortie Mobilya

Masko Mobilya Kenti 4B Blokta bulunan 1350 metrekare mağazamızda başka yerlerde arayıpta bulamadığınız birçok model ile sizleri misafir etmekten mutluluk duyarız.

22 thoughts on “Romantik Yatak Odası Takımları

 • 04 Eylül 2013 at 18:09
  Permalink

  Yatak odası takımlarını romantik hale getirmek istiyorsanız pembe veya kırmızı renkleri tercih etmeniz gerekir. Birde yatak odası takımına cibinlik eklersiniz çok daha havalı oluyor.

  Reply
 • 05 Eylül 2013 at 12:59
  Permalink

  Resimdeki yuvarlak yatak odası modeli çok hoş. Yatağın rengi de çok güzel. Eğer romantik ve farklı olmasını istiyorsanız alabilirsiniz. 🙂

  Reply
 • 06 Eylül 2013 at 16:13
  Permalink

  İki yatak odası takımı da kırmızı kumaş ile kaplanmış. Bu yılın modası kırmızı kumaş mı?

  Reply
 • 06 Eylül 2013 at 16:15
  Permalink

  Bu yılın moda rengi kırmızı değil mürdüm tarzı. Birçok klasik mobilya firmasının vitrininde mürdüm rengi mobilyalar var. Masko ve Modoko’da da mürdüm rengi ağır basıyor.

  Reply
 • 06 Eylül 2013 at 23:06
  Permalink

  Resimdeki kırmızı yatak odası takımındaki oyma motifleri çok ihtişamlı olmuş. Yapanın eline sağlık… Asortie mobilyayı tebrik ederim

  Reply
 • 07 Eylül 2013 at 00:35
  Permalink

  Yatak odası takımlarında kullanacağınız yatağa da çok dikkat edin. Mutlaka ortopedik yatak kullanmak lazım

  Reply
 • 10 Eylül 2013 at 21:42
  Permalink

  Bu yuvarlak yatak odası takımı çok harika olmuş. Rengi çok iddialı… Komodinler ve tuvalet masası ile karyola çok uyumlu yapılmış.

  Reply
 • 12 Eylül 2013 at 17:01
  Permalink

  Ben Asortie Mobilya mağazasında bu yatak odası takımını inceledim. Dolabın kapağını açınca içinde led ışık yanıyor. Çok harika yapmışlar. Birde kapaklarda frenli menteşe kullanmışlar. Hem ses yapmıyor hem de güvenli

  Reply
 • 04 Ekim 2013 at 22:26
  Permalink

  Wawwww. Harika bir yatak odası takımı olmuş bu ya… Farklı bir tasarım ile saray mobilyası gibi olmuş

  Reply
 • 08 Ekim 2013 at 22:13
  Permalink

  Eğer yatak odası büyük ise yuvarlak yatak odası takımı güzel durur. Ama oda küçük ise yuvarlak karyola çok yer kaplayacağı için güzel olmaz.

  Reply
 • 09 Ekim 2013 at 18:32
  Permalink

  Neden her iki yatak odası takımında da kırmızı kumaş tercih edilmiş. Acaba bu sene kırmızı kumaş mı moda

  Reply
 • 10 Ekim 2013 at 18:53
  Permalink

  Yatak odasında romantizm istiyorsanız yatak odası takımının rengini kırmızı, mürdüm, vişne çürüğü gibi renklerden seçmek lazım

  Reply
 • 11 Ekim 2013 at 20:29
  Permalink

  Bu yatak odası takımları harika yaaa. Bunları dolapsız olarak da alabiliyormuyuz acaba

  Reply
  • 11 Ekim 2013 at 20:30
   Permalink

   Gonca Hanım Merhaba,

   Asortie yatak odası takımlarını istediğini ölçü ve renk seçenekleri ile alabileceğiniz gibi dolapsız olarak da satın alabilirsiniz. Mobilya modellerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

   Reply
 • 14 Ekim 2013 at 10:33
  Permalink

  Yuvarlak yatak odası takımı ham rengi hem de tasarımı ile müthiş olmuş. Bunun dolabı nasıl acaba

  Reply
 • 14 Ekim 2013 at 18:46
  Permalink

  Yatak odasının rengi çok güzel. Bu yatak odasının ahşap kısımları parlak siyah kumaş rengi de koyu kırmızı olabilirdi. O zaman biraz daha patlardı.

  Reply
 • 16 Ekim 2013 at 13:47
  Permalink

  Bu yatak odası takımları muhteşem ötesi olmuş. Bülent ablanın tabiriyle fevkaladenin fevkinde 🙂

  Reply
 • 17 Ekim 2013 at 10:44
  Permalink

  Romantik bir yatak odası, sadece yatak odası takımı ile olmaz. Halı, duvar kağıdı, perde ve yatak örtüsü ile birlikte uyumlu bir kombin oluşturmak lazım.

  Reply
 • 28 Ekim 2013 at 22:20
  Permalink

  Yatak odası takımlarında ortopedik yatak kullanmak lazım

  Reply
 • 01 Kasım 2013 at 16:10
  Permalink

  yuvarlak yatak odası modelleri modern yatak odası takımlarında sıklıkla karşılaştığımız modeller ama yukarıdaki yuvarlak klasik yatak odası takımı gerçekten sıradışı bir model olmuş harika görünüyor

  Reply
 • 19 Kasım 2013 at 23:27
  Permalink

  Kırmızı kumaş yatak odası takımına çok yakışmış. Patlatmış resmen

  Reply
 • 22 Kasım 2013 at 12:06
  Permalink

  yatak odası modelleri arasında asortienin ürünleri arasında en sevdiğim model yuvarlak yatak odası modeli. klasik yatak odası takımlarında bu kadar ihtişamlı modeller başka mağazada görmedim ben.

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You might also likeclose